ORLIKI: Po doświadczenie do Mszany (foto/video)

• autor: RedakcjaKSR, 2016-02-08 17:39
Połączone siły Raby I i Raby II walczyły w niedzielne popołudnie w Halowym Turnieju zorganizowanym przez AP Bonito...

Na zaproszenie Akademii Piłkarskiej z Mszany Dolnej, zawodnicy Raby udali się na piłkarskie zmagania na teren powiatu Limanowskiego. Już na "dzień dobry" nasza drużyna miała przejść swoistego rodzaju egzamin, bowiem premierowym rywalem graczy z Dobczyc miała być ekipa Cracovii Kraków.

Nasi zawodnicy nie przestraszyli się jednak rówieśników w koszulkach w pasy i dzielnie stawili im czoła. Przy odrobinie szczęścia (strzały w słupek i poprzeczkę) Raba mogła zgarnąć 3 punkty ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. W dalszej części zawodów naszym zawodnikom szło już nieco gorzej. Ekipy Jordana Jordanów, LKS-u Dobrzanki Dobra oraz AP II Bonito okazały się lesze i Raba szybko pożegnała się z marzeniami o awansie do fazy finałowej.

Zobacz zdjęcia z Turnieju - kliknij.

Każdy mecz, każdy turniej daje jakieś doświadczenie, którego nigdzie na świecie nie da się zwyczajnie wytrenować. Dlatego też i nawet takie wyjazdy mają swoją wartość. Na zakończenie piłkarskiej imprezy, nasi zawodnicy i tak wzbogacili się o kolejne medale do swojej kolekcji, bowiem organizatorzy promowali każdego z uczestników.

Co ciekawe, oprócz doświadczenia piłkarskiego, jeden z naszych graczy, Jakub Stasiak, wzbogacił się również o praktykę medialną. Został bowiem poproszony o udzielenie wywiadu Telewizji Limanowskiej - TV28 - która obecna była podczas trwania turnieju.

Zobacz materiał video - kliknij.

Drużyna Raby wystąpiła w składzie: Albert Paluch, Semir Świetlik - Aleks Grabowski, Jakub Szczepański, Jakub Stasiak, Karol Zborowski, Patryk Danek, Szymon Seweryn, Szymon Stoch, Jakub Twardowski, Patryk Łętocha, Eryk Ścibor.