statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY MŁODSI: Słaby występ w finałach

• autor: RedakcjaKSR, 2016-02-02 09:31
Kiepsko spisali się nasi zawodnicy w Turnieju Finałowym o Mistrzostwo Podokręgu...

Podopieczni trenera Karola Jelonka przydzieleni zostali do gr.B z dwoma ekipami Pcimianki oraz Beskidem Tokarnia. Niestety tego dnia rywale okazali się być poza zasięgiem naszych zawodników. Na inaugurację, na hali w Sieprawiu, Raba uległa 0:1 Pcimiance I, później było już tylko gorzej. Mimo dobrej postawy w bramce Raby, Damiana Ryczka nie udało się uniknąć wysokich porażek (0:5 z Beskidem i 0:6 z Pcimianką II). Ostatecznie nasza drużyna wraz z Karpatami Siepraw została sklasyfikowana na miejscach 7-8.

Mistrzostwo Podokręgu w kategorii Juniorów Młodszych wywalczyli gracze Dalinu Myślenice. Podopieczni trenera Wincenciaka ograli w finale (po rzutach karnych) Pcimiankę.

Zespół Raby występował w składzie: Damian Ryczek - Konrad Kęsek, Kacper Węglarz, Filip Błaszczyk, Rafał Jękot, Maksymilian Zbrożek, Konrad Papież, Arkadiusz Hołda oraz Karol Kania.

Już w najbliższą niedzielę (07.02.br) eliminacje w kategorii Trampkarzy. Tam Raba będzie mieć dwie swoje drużyny.