Ruszamy z cyklem Halowych Turniejów RABA CUP!

• autor: RedakcjaKSR, 2015-11-18 17:27
W związku z przerwą między jesienną a wiosenną częścią rozgrywek Klub z Dobczyc przygotował alternatywę dla swoich zawodników - i nie tylko...

Już od najbliższej niedzieli tj.22.11 ruszamy z cyklem halowych turniejów pod nazwą "RABA CUP". Wszystkie mecze w ramach tych zawodów rozegrane zostaną w hali RCOS w Dobczycach przy ul.Szkolnej 43. Na początek do rywalizacji przystąpią Żaki, następnie planujemy zorganizować zawody dla Skrzatów, Seniorów oraz Trampkarzy.

Z racji tego, że wszystkie nasze drużyny Młodzików występować będą w ligach zimowych w swoich kategoriach - Młodziki I (Halowe Mistrzostwa Krakowa) Młodziki II i III (Halowa Liga we Wiśniowej) dlatego też w tej grupie Turnieju RABA CUP nie będzie. Podobnie jest z ekipami Orlików, które również zostały zgłoszone do rozgrywek w Wiśniowej.

Juniorzy zaś najprawdopodobniej wystąpią w Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza GiM Dobczyce, organizowanym rokrocznie przez Klub z Dziekanowic.

Na "dzień dobry" - RABA CUP ŻAKÓW

Na początek serii RABA CUP do gry przystąpią chłopcy z Żaków - roczniki 2007 i 2008. Rywalizować oni będą w niedzielę 22 listopada od godz.15:00. W Turnieju, który rozgrywany będzie o Puchar Dyrektora MGOKiS w Dobczycach weźmie udział 8 następujących zespołów: Pcimianka Pcim, Gdovia Gdów, Gościbia Sułkowice, Dalin Myślenice, Dziecanovia Dziekanowice, Orzeł Myślenice oraz dwie ekipy Raby Dobczyce.

Zespoły te tuż przed turniejem zostaną wylosowane do dwóch grup: A i B. Następnie po rozegraniu pierwszej części fazy grupowej drużyny przejdą do... kolejnych grup. Wszystko po to, aby każdy z zawodników mógł jak najdłużej cieszyć się z udziału w grze.

Pierwszy gwizdek w zawodach zaplanowano na godz.15:00. Zespoły prosimy o przybycie na obiekt RCOS nieco wcześniej, gdyż ok.godz.14:45 planujemy odprawę techniczną dla Trenerów dotyczącą zasad rywalizacji itp. Planowany koniec całej imprezy ok.18:45.

Zapraszamy do kibicowania.