SENIORZY Rezerwy: Podział punktów z beniaminkiem

• autor: RedakcjaKSR, 2015-09-21 15:40
Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce, wczoraj ekipa Raby II dzielnie walczyła z drużyną z Trzebuni...

Rywale, którzy po dotychczasowych rozegranych meczach zajmowali pozycję wicelidera, do Dobczyc przyjechali zapewne z myślą wywalczenie kompletu punktów. Jak się później okazało nie było to takie proste, co więcej, to ekipa Raby II była bliższa wygranej w tym meczu.

W pierwszej połowie padły dwa gole. Najpierw Tomasz Michura wślizgiem wykończył dobre zagranie z bocznej strefy boiska i było 1:0. Chwilę wcześniej gola mógł zaliczyć Suś, lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce. Gospodarze prowadzenia długo jednak nie utrzymali.

W 38 min w narożniku pola karnego napastnika gości faulował (???) Błażej Mazurkiewicz i rozjemca główny (po konsultacji z asystentem) zdecydował się odgwizdać rzut karny. Z 11 m nie do obrony uderzył kapitan gości, Jakub Słonina. Warto dodać, że przed przerwą golkiper Raby wybronił kilka groźnych sytuacji - ratując swój zespół od utraty gola.

Po zmianie stron zawody również były ciekawe, mimo iż gole nie padły. A okazji do ich odnotowania było sporo: potężna "bomba" Barana w poprzeczkę, strzały w słupek Wyroby i M.Piwowarczyka oraz pojedynek sam na sam Wyroby z bramkarzem przyjezdnych. Rywale również szukali swojego drugiego gola, ale tego dnia defensywa Raby II zagrała skutecznie w obronie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Siódma kolejka spotkań myślenickiej "Serie B" skojarzy ze sobą Rabę II z Cyrhlą Krzczonów. Mecz odbędzie się na boisku w Krzczonowie w niedzielę 27 września o godz.14:00.

Klasa B (Myślenice), 20.09.2015 -
Raba II Dobczyce - LKS Trzebunia 1:1 (1:1)
Tomasz Michura 30 - Jakub Słonina 39 (k)

Sędziował: Łukasz Ćwierz (KS Wieliczka)