MŁODZIKI: Wystartował nowy sezon

• autor: RedakcjaKSR, 2015-09-02 10:44
W poniedziałek jesienną kampanie gier ligowych zainaugurowali chłopcy z Młodzików...

Za nim doszło do pierwszego meczu ligowego, w minioną sobotę zespoły Młodzików rozegrały kolejne spotkania kontrolne. Pierwsza drużyna uporała się z rówieśnikami z Górnika Wieliczka wygrywając 5:3, zaś Raba II uległa ekipie Cracovii Kraków 2:5.

W poniedziałkowe, upalne popołudnie Raba III zmierzyła się z drużyną z Tokarni. Dla większości naszych zawodników był to premierowy mecz ligowy na dużym boisku, do niedawna bowiem chłopcy ci rywalizowali na boiskach typu "Orlik". Mimo tego ekipa z Dobczyc zaprezentowała się bardzo solidnie i co ważne walczyła do samego końca z rywalem. Ten jednak okazał się lepszy piłkarsko i zasłużenie zwyciężył 5:1.

Jedyną bramkę dla naszej ekipy zdobył jeszcze w pierwszej połowie Łukasz Suchta. Rozmiary porażki w końcówce zawodów mógł zmniejszyć Bartosz Kica. Pełniący tego dnia rolę kapitana drużyny zawodnik nie wykorzystał jednak rzutu karnego - dobrą interwencją popisał się golkiper gości.

Drugie spotkanie naszych Młodzików to rywalizacja z LKS-em Rudnik. Walka w delegacji okazała się jednak zwycięska, bowiem podopieczni trenera Tomasza Lichonia ograli gospodarzy 3:1. Gole na swoje konto zapisali: Filip Kania, Adam Soboń oraz Kacper Woźniak (rocznik 2004).

W najbliższą sobotę, 5 września swój premierowy mecz rozegrają Młodziki I. Zawodnicy szkoleniowca Dawida Sudera zmierzą się na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Początek spotkania o godz.14:30

III-Liga Młodzików (PPN Myślenice), 31.08.2015 -
Raba III Dobczyce - Football Academy Tokarnia 1:5
gol: Łukasz Suchta