ogółem: 6 217 777

JUNIORZY: Pełna pula z Rudnikiem

• autor: RedakcjaKSR, 2015-08-26 20:33
W drugiej kolejce spotkań nasza drużyna mierzyła się z LKS-em Rudnik...

Wtorkowy pojedynek był ciekawym widowiskiem. Nie dość, że padło w nim pięć goli to jeszcze szans na kolejne nie brakowało a i emocji - zwłaszcza w końcówce - było sporo.

W pierwszej połowie spotkania padły dwa gole, po jednak dla każdej z drużyn. Najpierw prowadzenie objęli goście z Dobczyc po celnym strzale swojego kapitana, Ziemianina, który głową sfinalizował centrę Ciaska. Dziesięć minut później było już 1:1. Gospodarze okazali się zabójczo skutecznie wykorzystując praktycznie swoją pierwszą sytuację bramkową.

Jeszcze przed przerwą powinno był 1:2. Bliski powodzenia był Baran ale jego strzał zatrzymał się na słupku. Po zmianie stron prowadzenie znów objęła Raba. Tym razem do siatki Rudnika trafił Kubacki, dobijając wcześniejszy strzał w poprzeczkę Ciaska. Podopieczni trenera Jelonka nie cieszyli się długo z prowadzenia bowiem kilkadziesiąt sekund później miejscowi zagrali z "klepki" i było 2:2.

Ostatnie słowo w tym pojedynku należało jednak do gości z Dobczyc. Przebojową akcją popisał się Ciask dryblując rywali i celnie strzelając do siatki z ok.18-20m. W 85 min powinno być 2:4 ale doskonałej okazji nie wykorzystał Błaszczyk, który z bliska strzelił za słabo i golkiper Rudnika bez problemów obronił jego uderzenie. W doliczonym czasie gry podopieczni trenera Łętochy szukali gola remisowego ale obrona i bramkarz Raby nie dali się pokonać.

W 3.kolejce II-ligi myślenickiej ekipa z Dobczyc uda się do Stróży. Mecz z tamtejszą drużyną Wichra zaplanowano na niedzielę na godz.11:00.