dzisiaj: 158, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 496

SENIORZY Rezerwy: Raba II gromi Jawora!

• autor: RedakcjaKSR, 2015-08-22 21:20
Wysokie zwycięstwo zanotowali zawodnicy z Dobczyc w starciu z ekipą z Jawornika...

Bardzo dobry mecz rozegrali zawodnicy rezerw Raby Dobczyce. W meczu wyjazdowym pokonali Jawora Jawornik aż 7:1!
Spokój, zaangażowanie i skuteczność zdecydowały o wysokim zwycięstwie podopiecznych trenera Goduli.

Zawodnicy z Dobczyc do przerwy prowadzili już 3:0. Pierwszą, otwierającą wynik meczu bramkę zdobył z rzutu karnego Suś. Kolejną bramka była dziełem Szlósarczyka, który doskonale odnalazł się w polu karnym po rzucie wolnym wykonywanym przez Trychtę. Trzeci raz w bramce gospodarzy piłkę ulokował Krawczyk, który sprytnym zwodem "zakręcił" bramkarza gospodarzy i ze spokojem strzelił obok wybiegającego golkipera.

Po przerwie celnym strzałem głową popisał się Rapacz i Raba prowadziła już 4:0. Kolejne dwie bramki dołożył Michura, który wykorzystując swoje doświadczenie strzelał obok bramkarza Jawora, Ocetkiewicza. Ostatnią bramkę w meczu ustrzelił z rzutu karnego Suś i zawodnicy Raby byli pewni już swojej wygranej. W końcówce meczu zawodnicy Jawora zmotywowani dopingiem kibiców, zdobyli honorową bramkę.

W meczu rezerw Raby zadebiutował były zawodnik Raby Marek Brytan. Doświadczenie i umiejętności tegoż zawodnika były widoczne na boisku. Gratulujemy ponownego meczu w barwach dobczyckiej Raby. Warto podkreślić bardzo dobrą dyspozycję w tym meczu bramkarza Raby Adriana Grandysa, który obok bardzo pozytywnej postawy, wybronił także rzut karny!

Kolejny mecz rezerwy Raby zagrają z Lubomirem Wiśniowa w niedzielę 30 sierpnia o godz.16:00. Zapraszamy kibiców na mecz wyjazdowy.

Klasa B (Myślenice), 22.08.2015 -
Jawor Jawornik – Raba II Dobczyce 1:7 ( 0:3)
Bramki: Tomasz Suś x2, Tomasz Michura x2, Janusz Krawczyk, Zbigniew Rapacz, Sławomir Szlósarczyk

Raba II: Grandys -  Szlósarczyk (46 Godula), M.Brytan, Żuławiński (46 Gorzkowski ), Trychta, J.Krawczyk, Żuk, Suś, Baran (60 Szczeciński ), Rapacz, Michura