Zrób wakacyjne zdjęcie z Rabą Dobczyce!

• autor: RedakcjaKSR, 2017-06-25 07:59
Wzorem minionych lat, zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze klubowe zdjęcie z wakacji z Rabą Dobczyce w tle...

Wakacje to okres wypoczynku, czas urlopów i regeneracji w gronie najbliższych. Dla wszystkich sympatyków Raby Dobczyce organizujemy specjalny konkurs na najciekawszą fotografię z wakacji.  Nie ważne, czy wolny czas spędzasz w domu, w Gdyni, na Chorwacji czy na Cyprze. Nie ważne czy spędzasz go z przyjaciółmi przy grillu, z rodziną nad morzem, czy z ukochaną osobą na romantycznym wyjeździe. Ważne, że doskonale się bawisz, a w sercu masz biało-niebieskie barwy.

Aby wziąć udział w zabawie, należy do końca tegorocznych wakacji, tj. do 31 sierpnia, do godziny 20:00 wysłać na adres rabadobczyce@interia.pl swoje klubowe zdjęcie z wakacji. Należy pamiętać, że fotografia musi zawierać jakikolwiek motyw związany z klubem Raba Dobczyce - koszulka, szalik, smycz, napis na piasku etc.

Autorów najlepszych prac, tradycyjnie już nagrodzimy nagrodami - niespodziankami! Fotografie zaprezentujemy na oficjalnej stronie klubowej oraz facebookowej.

Uczestników prosimy też o przesłanie zgody o następującej treści: "Zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 4 lutego 1994r., wyrażam zgodę na nieodpłatne zamieszczenie na oficjalnej stronie Raby Dobczyce oraz oficjalnym, klubowym Facebooku przesłanych przeze mnie fotografii. Oświadczam, że jestem jedynym autorem zdjęcia i ponoszę pełną odpowiedzialność za jego treść, a także posiadam pisemną zgodę osób, bądź prawnych opiekunów osób (w przypadku osób niepełnoletnich), których wizerunek jest wykorzystany na przedmiotowym zdjęciu."

Zapraszamy do zabawy i życzymy udanego wypoczynku!