TRAMPKARZE: Szóste miejsce na koniec sezonu

• autor: RedakcjaKSR, 2015-06-30 19:42
Podsumowanie ligowej kampanii kolejnej, młodzieżowej drużyny Raby...

Po Juniorach tym razem czas na Trampkarzy. Zespół dowodzony przez trenera Piotra Żuka występował w rozgrywkach II-Ligi, prowadzonej przez myślenicki Podokręg. Tam nasi zawodnicy rozgrywali mecze ze zmiennym szczęściem, lecz ostatecznie uplasowali się oni na szóstej pozycji w tabeli. Wiadomo, jak to w młodzieżowych kategoriach były mecze lepsze i gorsze. Były efektowne zwycięstwa czy też przykre porażki. O podsumowanie całego sezonu w wykonaniu Trampkarzy poprosiliśmy trenera tej drużyny, Piotra Żuka:

- To szóste miejsce można uznać za bardzo dobry wynik, szczególnie że był ich to premierowy sezon w tej klasie rozgrywkowej - rozpoczął szkoleniowiec. Drużyna nasza złożona była przede wszystkim z chłopców z rocznika 2001, czyli o rok młodszych od swoich przeciwników, jedynie trzech: Karol Kania, Michał Wierzba i Bartek Gwardecki byli starsi (rocznik 2000) i na pewno swoją grą w bardzo dużym stopniu przyczynili się do osiąganych rezultatów - opowiadał trener. Teraz przyjdzie im walczyć w Juniorach, ale patrząc na ich umiejętności, zaangażowanie i ambicje spokojnie nie tylko będą występować w tej drużynie, ale będą dużym wzmocnieniem Juniorów Raby.

Na pierwszym planie, w niebieskiej koszulce Karol Kania, w tle kapitan drużyny, Krystian Kubiński.

Co do Trampkarzy którzy przystąpią do rozgrywek w przyszłej rundzie, to patrząc na ich potencjał sądzę, że będą w czołówce ligi a może również jak ich młodsi koledzy z Młodzików osiągną sukces w postaci awansu do wyższej ligi rozgrywkowej, czego należy im życzyć - podsumował trener Żuk. Na koniec należy również podziękować chyba najmłodszemu członkowi Zarządu, Konradowi Papieżowi, który swoją postacią, zaangażowaniem i ciągłą pomocą bardzo ułatwiał pracę Trenerom i Prezesowi.

Do nadchodzącego sezonu 2015/2016 Zarząd Klubu postanowił zgłosić dwa zespoły do rozgrywek Trampkarzy. Pierwszy z nich występował będzie w II-Lidze, zaś drugi w III. W zbliżającym się sezonie chłopcy będą mieli nowego szkoleniowca. O tym kto nim zostanie a także kiedy rozpoczną się przygotowania poinformujemy na stronie klubowej.

Wyniki meczów rundy wiosennej:

Beskid Tokarnia - Raba Dobczyce 1:1 (1:0)
bramka: Dawid Ryskala

Raba Dobczyce - LKS Mogilany 9:1 (3:1)
bramki: Michał Wierzba x3, Dawid Ryskala x2, Kamil Grandys x2, Artur Samek, Patryk Grandys

Raba Dobczyce - LKS Rudnik 1:0 (1:0)
bramka: Patryk Grandys

Raba Dobczyce - Topór Tenczyn 0:2 (0:0)

Raba Dobczyce - Dalin II Myślenice 2:7 (1:5)
bramki: Dawid Ryskala oraz Konrad Papież

Jordan Zakliczyn - Raba Dobczyce 4:1 (1:0)
bramka: Krystian Kubiński

Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice 3:2
bramki: Kamil Grandys, Patryk Grandys oraz Krystian Kubiński

Gościbia Sułkowice - Raba Dobczyce 7:1 (3:1)
bramka: Kamil Grandys

Strzelcy goli w sezonie 2014/2015:

1. Patryk Grandys - 6 goli
   Dawid Ryskala - 6 goli
3. Michał Wierzba - 5 goli
4. Kamil Grandys - 4 gole
   Krystian Kubiński - 4 gole
6. Artur Samek - 2 gole
7. Kacper Kasprzyk, Patryk Włódyka oraz Konrad Papież - po 1 golu.

Tabela Ligowa: