SENIORZY Rezerwy: Raba II wciąż szuka punktów

• autor: RedakcjaKSR, 2015-05-13 17:48
Starcie dwóch beniaminków Klasy B zakończyło się wysoką porażką ekipy z Dobczyc...

Zespół Raby do Myślenic udał się w bardzo osłabionym składzie. W zespole zabrakło m.in Piotra Goduli, Tomasza Michury, Piotra Żuka, czy Mateusza Żuławińskiego. Brak tych zawodników miał wydatny wpływ na przebieg zawodów, które rozegrane zostały na bocznym boisku Dalinu.

W pierwszej połowie długo utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz chwilę przed końcem gospodarze zdobyli pierwszego gola. Początek drugiej połowy w wykonaniu Raby był katastrofalny. Między 48 a 54 min nasza drużyna straciła aż trzy gole (!) i jasne stało się, że tego popołudnia o punkty będzie mega trudno.

W końcówce pojedynku widzowie zobaczyli jeszcze dwa gole. Jednego zdobyli zawodnicy Sokoła, jednego zaś przyjezdni. Golkipera gospodarzy, Dariusza Fraczka strzałem z rzutu karnego pokonał Tomasz Suś. Jedenastka podyktowana została za faul na Grzegorzu Gorzkowskim.

Najbliższy weekend rezerwa Raby ma wolne. Zaplanowany mecz z Duklą Bysina został przełożony na środę 3 czerwca. Wobec tego, najbliższy ligowy mecz Raba II rozegra w sobotę 23 maja o godz.17:00 w LKS-em Rudnik II.

Klasa B (Myślenice), 09.05.2015 -
Sokół Borzęta - Raba II Dobczyce 5:1 (1:0)
Michał Serafin 41, 48, 55, Krystian Zięba 54, 82 - Tomasz Suś 85 (k)

Sędziowali: Filip Magiera oraz Małgorzata Święch i Mariusz Rydz (KS Myślenice)