ogółem: 6 211 217

SENIORZY Rezerwy: Kalejdoskop w Krzczonowie

• autor: RedakcjaKSR, 2015-04-27 19:57
Wciąż wiosenny falstart zaliczają zawodnicy Raby II...

Kolejny raz nie udało się zapunktować podopiecznym trenera Goduli. Tym razem zawodnicy Raby II polegli w Krzczonowie z tamtejszą Cyrhlą 3:5. Mecz lepiej zaczęli miejscowi, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Przed przerwą jednak ekipa z Dobczyc najpierw wyrównała - po golu Krawczyka, zaś minutę przed zejściem do szatni wbiła drugiego gola, tym razem Kałafuta pokonał D.Piwowarczyk.

Po przerwie gospodarze doprowadzili do remisu i mecz wciąż był nierozstrzygnięty. Koniec emocji? Nic bardziej mylnego. Parę minut później biało-niebiescy znów objęli prowadzenie, tym razem po strzale Tomka Michury. Ostatnie słowa w tym pojedynku należały jednak do miejscowych, którzy w końcówce wbili Mazurkiewiczowi trzy gole i mogli cieszyć się z kompletu punktów.

"Katem" przyjezdnych okazał się Krzysztof Tajs, który w drugiej części gry ustrzelił klasycznego hattricka.

Pierwszych wiosennych punktów Raba II poszuka w niedzielę 3 maja. Na własnym obiekcie nasz zespół zmierzy się z Gościbią II Sułkowice. Początek tych zawodów o godz.18:00.