Wracamy z aktualizacją strony!

• autor: RedakcjaKSR, 2015-03-20 20:32
Po kilkunastodniowej przerwie, związanej z niejasnościami odnośnie dalszego funkcjonowania serwisu, ostatecznie notujemy come back informacyjny...

Ostatecznie udało się utrzymać stronę na tzw. "starym serwerze Futbolowo" i nasza witryna wciąż będzie istnieć w internetowym świecie. Zgodnie z panującymi zasadami na rynku Public Relations, nawet klub typowo amatorski, powinien mieć swój odnośnik www. Trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie klubu bez oficjalnej strony, dlatego też zdecydowaliśmy się pozostać na "starych śmieciach" ale w nieco innym wydaniu wizualnym.

I tak zmieniliśmy nieco wygląd strony głównej, umieszczając w tzw. "górnym topie" banery reklamowe naszych sponsorów a także darczyńców, bez których ciężko wyobrazić sobie bytność KS Raba.

Metamorfozę przeszło również "Menu główne", które obecnie znajduje się w lewej części strony. Zaktualizowane w nim zostały m.in. kadry, wyniki oraz terminarze drużyn młodzieżowych.

Również dział "Galeria" został nieco zmodyfikowany. Zamieściliśmy bowiem w nim link do Fecebookowej galerii, gdzie obecnie znajduje się większość naszych klubowych fotek.

Relokacja nie ominęła również "Kalendarium klubowego", które obecnie znaleźć można w prawej części strony, tak aby było widoczne dla wszystkich odwiedzających nasz portal.

Również przestawiliśmy dział informacyjny dla Rodziców. Wiadomości odnośnie treningów, zebrań itp znajdują się po lewej części strony, pod tymi samymi hasłami co poprzednio tj. Szkółka Piłkarska (info) oraz Siatkówka (info).

Mamy nadzieję, że nowa-stara stronka Raby przypadnie Wam do gustu i wciąż będzie tak licznie odwiedzana jak miało to miejsce dotychczas.

REDAKCJA KSR