TRAMPKARZE: Nieudane eliminacje

• autor: RedakcjaKSR, 2015-02-17 21:06
Nie udało się awansować naszej młodzieżowej drużynie do Finałów Halowych Mistrzostw Podokręgu Myślenice...

W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Żuka rozgrywali turniej eliminacyjny na hali w Dobczycach. Rodzima hala nie przyniosła szczęścia i nasz zespół zajmując tylko trzecie miejsce pożegnał się z imprezą w swojej kategorii wiekowej.

Raba Dobczyce - Lubomir Wiśniowa 1:1
K.Grandys

Mecz wyrównany, choć Raba mogła pokusić się o wygraną w meczu inauguracyjnym II grupy trampkarzy, szkoda bo szybko strzelona bramka ustawiła mecz, jednak Raba dała sobie strzelić bramkę na 1:1 i takim wynikiem zakończył się ten pojedynek.

Raba Dobczyce - LKS Mogilany 3:0
B. Gwardecki, K.Kubiński, K. Grandys

W drugim swoim meczu nasza drużyna zagrała najlepsze spotkanie w tym dniu, będąc drużyną o wiele lepszą od swoich rówieśników z Mogilan. Wreszcie można było zobaczyć szybkie i składne akcje całego zespołu po których padły bramki dla naszej drużyny. Wynik ustalił B.Gwardecki strzałem z rzutu wolnego, kiedy to po rykoszecie piłka wpadła do bramki obok interweniującego bramkarza Mogilan.

Raba Dobczyce - Jordan Zakliczyn 0:3

Trzeci mecz naszej drużyny, w tym turnieju i zarazem najważniejszy, ponieważ otwierał drogę do finałów, krótko mówiąc nie wyszedł młodym zawodnikom Raby. Wyszli na parkiet jakby wystraszeni i mało skoncentrowani będąc tylko tłem dla bardzo dobrze grającej drużyny z Zakliczyna. Zawodnicy Raby nie potrafili skonstruować żadnej ofensywnej akcji, grając przy tym bardzo nieporadnie pod własną bramką co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Jordana.

Raba Dobczyce - Grodzisko Raciechowice 1:0

Ostatni mecz grupowy Raba zagrała na luzie, co widać było w ich poczynaniach, grając na luzie i z polotem. Bramkę na 1:0 strzelił K.Grandys po bardzo ładnie wyprowadzonej akcji całego zespołu. Niestety wygrana wystarczała tylko do zajęcia trzeciego miejsca w grupie eliminacyjnej, które ostatecznie nie wystarczyło do awansu do finałów.

Grali: Żyła - Kubiński, Papież, Gwardecki, Walas, Majewski, Kania, Wierzba, P.Grandys, K.Grandys, Machajski, Ryskala, Samek.