W sobotnie przedpołudnie dwa zespoły Orlików rozegrały zaległe mecze ligowe...

Liga Orlika PPN Myślenice, 25.10.2014 -
Raba II Dobczyce - Dalin Myślenice 4:4
Bramki: Mikołaj Puchała, Filip Kania, Kacper Woźniak, Dominik Kulma

Na zakończenie rozgrywek Orlików, druga drużyna Raby rozegrała swoje zaległe spotkanie z graczami z Myślenic. Mimo zimnej aury, kibice którzy przybyli na to spotkanie nie mogli narzekać, ponieważ atmosfera meczu była bardzo gorąca. Mecz obfitował w dużo akcji podbramkowych, a do końca meczu wynik był sprawą otwartą.

W mecz bardzo dobrze weszli gracze Raby którzy na początku drugiej połowy prowadzili już 3:0, jednak potem na chwile coś się zacięło w dobrze do tej porze funkcjonującej obronie, i drużyna Dalinu doprowadziła do wyniku 3:3, a nawet wyszła na prowadzenie jedną  bramką. Potem jednak coraz częściej atakowali gracze Raby, i dziesięć minut przed końcem meczu doprowadzili do remisu 4:4. Takim wynikiem zakończyło się to bardzo dobre spotkanie.

Na uwagę zasługuje bramka  na 3:0, kiedy to pięknie z wolnego uderzył obchodzący tego dnia urodziny Mikołaj Puchała, zdobywając swojego pierwszego gola w tych rozgrywkach. Wszystkiego Najlepszego i dużo, dużo więcej takich bramek w swojej karierze.

Raba III Dobczyce - Orzeł Myślenice 1:1
bramka: Adam Soboń

Zaległy pojedynek z myślenickim Orłem przyniósł naszej drużynie pierwszy remis w tych rozgrywkach. Zespół zagrał dobrze w defensywie, przez co stracił tylko jednego gola. Tyleż samo było po stronie zysków, a celny strzał do bramki gości oddał Adam Soboń.

Już niebawem na naszej stronie przedstawimy podsumowanie rundy jesiennej wszystkich naszych trzech drużyn, w tej kategorii wiekowej.