TRAMPKARZE: Wyjazdowa wygrana w Myślenicach

• autor: RedakcjaKSR, 2014-10-21 19:17
Po remisie z Jordanem, w poniedziałkowe popołudnie gracze Piotra Żuka mierzyli się z Dalinem II...

II-Liga Trampkarzy (PPN Myślenice), 20.10.2014 -
Dalin II Myślenice - Raba Dobczyce 2:3 (1:3)
bramki: Patryk Grandys x2, Kamil Grandys

Raba: Brajan Żyła -  Krystian Rokosz, Jakub Majewski, Konrad Walas, Bartosz Gwardecki, Mateusz Filutowski, Konrad Papież, Artur Samek, Michał Wierzba, Kamil Grandys, Dawid Ryskala, Patryk Grandys, Karol Kania, Krystian Kubiński

Gracze z Myślenic rozpoczęli to spotkanie z dużym animuszem chcąc szybko ustawić mecz na swoją korzyść.  Ich plan zrealizował się już w 10 minucie, kiedy to nasza obrona zaspała a jeden z zawodników Dalinu przedarł się pod bramkę Raby i nie zmarnował sytuacji sam na sam z Brajanem.

To jednak nie załamało drużyny Raby, nawet można powiedzieć, że od tego momentu gracze z Dobczyc zaczęli grać coraz odważniej, co chwila konstruując akcje pod bramką Dalinu. Trzy z nich przyniosły efekt w postaci bramek, dwa razy na listę strzelców wpisał się Patryk Grandys, po doskonałych piłkach prostopadłych ze środka pola. Wynik podwyższył Kamil Grandys rozgrywający swoje chyba najlepsze zawody od początku rundy.

Swietnie rozprowadzał akcje na połowie Dalinu, a gdy trzeba było to pomagał kolegom w obronie często odbierając piłki przeciwnikom. Nasza obrona kierowana przez kapitana Krystiana Kubińskiego,
oraz Karola Kanie, nie pozwoliła na wiele, co chwila rozbijając ataki przeciwników. Drużynie z Myślenic w drugiej połowie, udało się trafić do siatki tylko raz, po składnej akcji całego zespołu.

Cieszy również to, że w tym meczu każdy zawodnik czy to grający od początku, czy też wchodzący z ławki, dał z siebie wszystko, w pełni przyczyniając się do wygranej, na którą napewno zasłużyli młodzi gracze z Dobczyc. BRAWO

W przedostatniej kolejce ligowej Raba zmierzy się na własnym boisku w Gościbią Sułkowice. Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek 27 października o godz.15:00.