ogółem: 6 221 155

SENIORZY: Remis to też zdobycz

• autor: RedakcjaKSR, 2014-10-18 19:59
Podział punktów zanotowano w meczu Raby z ekipą Dziecanovii...

W drużynie Raby, po zeszłotygodniowych absencjach ani śladu. Do składu wrócili Dudek, Budyn a także Hyży i D.Piwowarczyk. Miejsce pauzującego za "czerwień" Rumana zajął etatowy golkiper rezerw, Błażej Mazurkiewicz.

Licznie zebrana widownia uraczona została przez graczy czterema golami. Po dwa z nich zanotował każdy z zespołów. Najpierw na prowadzenie wyszli przyjezdni, po tym jak katastrofalny błąd popełniła obrona Raby, a z prezentu nie omieszkał nie skorzystać Dębowski. Podopieczni trenera Sikory w pierwszej połowie mieli przewagę w ataku ale długo, bardzo długo nic z tego nie wynikało. Wreszcie już w doliczonym czasie gry piłkę do siatki Pitali wbił Ziemianin, po indywidualnej akcji.

W drugiej połowie długo utrzymywał się stan 1:1. Wreszcie w 73 minucie Dziecanovia wyprowadziła zabójczą kontrę, po której precyzyjnym strzałem w dalszy róg gola zdobył S.Łyżczarz. Gospodarze do remisu doprowadzili w 82 minucie. Centrę z boku boiska wykorzystał Hyży i strzałem głową pokonał golkipera Dziecanovii. Wszystko w myśl powiedzenia: jeśli nie można wygrać, to trzeba zremisować...

W 11.kolejce ekipa Raby uda się do Gdowa na mecz z tamtejszą Gdovią. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 26 października o godz.14:00.

Klasa Okręgowa (Kraków III), 18.10.2014 -
Raba Dobczyce - Dziecanovia Dziekanowice 2:2 (1:1)
Łukasz Ziemianin 45+1, Szczepan Hyży 82 - Daniel Dębowski 7, Sylwester Łyżczarz 73

Sędziowali: Filip Magiera - Michał Kaczmarek oraz Łukasz Wójtowicz (KS Myślenice)
Żółte kartki: Ziemianin, M.Zborowski - Pitala, Szymoniak
Widzów: 250

Raba: Mazurkiewicz - R.Zborowski, Budyn, B.Krawczyk (75 M.Piwowarczyk), Czarnota - M.Zborowski, Dudek, D.Piwowarczyk (90 Grudzień), Ziemianin - Mróz (65 Gorzkowski), Hyży
Dziecanovia: Pitala - Winiarski, T.Idzi, Kapusta, Wysopal - S.Łyżczarz (75 Michalik), Szymoniak, Wojnarowski (82 K.Idzi), Rudzik (84 R.Łyżczarz) - Dębowski (65 Bilski), Baran