ŻAKI: Radość z gry co raz większa

• autor: RedakcjaKSR, 2014-10-08 23:01
Kolejne pojedynki w ramach Ligi Żaków mają za sobą młodzi chłopcy z Raby...

Liga Żaków (PPN Myślenice), 05.10.2014 -
Grodzisko Raciechowice - Raba I Dobczyce 1:20
dla Raby: Twardowski x7, Szczepański x7, Zborowski x3, Mucha x2, Kania

grali: Patryk Danek - Twardowski Jakub, Szczepański Jakub, Kania Igor, Zborowski Karol, Łętocha Patryk, Mucha Eryk

W meczu rozgrywanym na Orliku w Dobczycach w roli gospodarza wystąpiła drużyna z Raciechowic, jednak na niewiele się to zdało ponieważ gracze Raby dominowali przez całe spotkanie, sporadycznie tylko dając gospodarzom podejść pod własne pole karne.

Tradycyjnie już w roli egzekutorów wystąpili: Eryk Mucha, Kuba Szczepański i Karol Zborowski, natomiast swoim znakiem firmowym popisał się Kuba Twardowski zdobywając kilka bramek pięknymi strzałami z dystansu. W pomocy jak i w obronie pomagał kolegom Patryk Łętocha, natomiast w obronie bardzo dobrze spisywał się Igor Kania, który kilkakrotnie także zapędził się pod pole karne przeciwników i mógł zdobyć nawet bramkę.

Na bramce tym razem pod nieobecność Alberta wystąpił Patryk Danek, i spisał się w tej roli wyśmienicie, przepuszczając tylko jeden strzał graczy Grodziska.

Patrząc na ten mecz z boku, można odnieść wrażenie że gracze Raby pomimo wielkich umiejętności indywidualnych, potrafią także zagrać zespołowo, a ich akcje przeprowadzane są pomysłowo i z wielkim rozmachem. I TO CIESZY!!!

Liga Żaków (PPN Myślenice), 05.10.2014 -
Gościbia Sułkowice - Raba II Dobczyce 8:5
dla Raby: Szymon Stokłosa x3, Dawid Baran, Franciszek Janeczek

Zbierająca cały czas cenne doświadczenie drużyna trenera Piotra Goduli rozegrała ciekawy dla kibicowskiego oka mecz z rówieśnikami z Gościbi Sułkowice. Młodzi chłopcy z Raby dzielnie walczyli z gospodarzami, zdobywając aż pięć goli! Jak się później okazało nawet taka liczba trafień nie dała chociaż remisu. Szkoda, bo zawodnicy w niebieskich koszulkach bliscy byli dobrego wyniku.