Drużyny młodzieżowe: Komplet bieżących wyników

• autor: RedakcjaKSR, 2014-09-16 20:13
Rozgrywki ligowe w pełni, dziś więc prezentujemy zestawienie rezultatów Orlików, Żaków, Trampkarzy i Młodzików...

Liga Orlika, (PPN Myślenice), 13.09.2014 -
Beskid Tokarnia - Raba II Dobczyce 24:2
Bramki dla Raby: Łukasz Suchta x2

grali: Kulma Dominik, Sosin Jakub, Cygan Jakub, Dziewoński Gabriel, Puchała Mikołaj, Kulma Mateusz, Danielski Kamil, Sosin Michał, Franiek Kacper, Kudlik Karol, Łukasz Suchta, Banaś Karol

Mecz toczył się do jednej bramki. Młodzi piłkarze Raby wyszli zbyt bojaźliwie nastawieni co skrzętnie wykorzystali gracze Beskidu. W drugiej połowie Raba zaczęła coraz śmielej podchodzić pod bramkę
Beskidu, czego konsekwencją było zdobycie dwóch bramek przez Łukasza Suchtę. Szczególnie drugi gol, zdobyty strzałem zza pola karnego, mógł podobać się zgromadzonej publiczności.

Zaznaczyć również trzeba, że przy obydwu bramkach asystował Kulma Dominik. Brawa za walkę do końca i bardzo dużą ambicję mimo niekorzystnego wyniku.

Liga Orlika, (PPN Myślenice), 13.09.2014 -
Opatkowianka Opatkowice - Raba III Dobczyce 18:0

Nasza najmłodsza drużyna Orlików długo dzielnie broniła korzystnego rezultatu. Chwała chłopcom za zaangażowanie i walkę do samego końca spotkania. Rywale górowali fizycznie nad zespołem Raby i głownie to zadecydowało o porażce.

Liga Żaków, (PPN Myślenice), 14.09.2014 -
Raba II Dobczyce - Futbol Brzączowice 1:13
dla Raby: Jakub Hałatek

Liga Żaków, (PPN Myślenice), 14.09.2014 -
Raba I Dobczyce - Pcimianka Pcim 4:4
dla Raby: Eryk Mucha, Jakub Twardowski, Karol Zborowski oraz Jakub Szczepański

rewanż: Raba I Dobczyce - Pcimianka Pcim 2:1
dla Raby: Karol Zborowski x2

II-Liga Trampkarzy, 15.09.2014 -
LKS Rudnik - Raba Dobczyce 6:0 (1:0)

Choć po końcowym gwizdku sędziego, z rezultatu cieszyła się tylko jedna drużyna, to wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. W pierwszej połowie chłopcy bardzo dobrze realizowali defensywną taktykę, nie pozwalając przeciwnikom na przeprowadzenie zbyt wielu akcji. Jedyny gol w tej części meczu padł po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym.

W drugiej połowie drużyna Raby próbowała odrobić straty, próbując śmielej atakować i podchodząc wyżej do przeciwników jednak kilkakrotnie nadziała się na kontry, które zakończyły się bramkami dla graczy Rudnika. Niestety Raba od 60 minuty grała w dziesiątkę, ponieważ kontuzji doznał Michał Wierzba i musiał opuścić boisko.

grali: Brajan Żyła - Krystian Rokosz, Konrad Masełko, Jakub Majewski, Konrad Walas, Bartosz Gwardecki, Mateusz Filutowski, Konrad Papież, Artur Samek, Michał Wierzba, Kamil Grandys

Liga Młodzików gr.II, 16.09.2014 -
Orzeł II Myślenice - Raba II Dobczyce 0:3
Patryk Włódyka, Michał Wojtaszek, Wiktor Błaszczyk

Trzecie z rzędu zwycięstwo starszej "rocznikowo" drużyny. Po wygranych  nad Pasternikiem oraz Daliem II dziś podopieczni Dawida Sudera ograli Orła II Myślenice.

Terminarze kolejnych meczów naszych drużyn młodzieżowych dostępne w "KALENDARIUM" (u góry, po lewej stronie).