ogółem: 6 220 392

SENIORZY Rezerwy: Komplet punktów w meczu z Cyrhlą

• autor: RedakcjaKSR, 2014-09-02 20:07
Pewną wygraną Raby II zakończył się niedzielny mecz z ekipą z Krzczonowa...

Początek meczu był bardzo wyrównany. Zawodnicy obydwu drużyn ostro rywalizowali w środku pola. W 20 minucie świetne wyjście zza obrońców Michury i piłka znalazła się w siatce Cyrhli. Niespełna 10 minut później ten sam zawodnik wykorzystał nieporozumienie obrońców gości i było 2:0 dla Raby. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa na tych zdobyczach bramkowych się zakończy, sędzia Muniak podyktował "11" dla Raby, którą na bramkę zamienił Suś.

Przy stanie 1:0 goście z Krzczonowa nie wykorzystali rzutu karnego, bowiem strzał gracza Cyrhli obronił bramkarz Raby Błażej Mazurkiewicz!

Po przerwie goście poderwali się do ataku i zdobyli jedną bramkę. W ostatniej akcji meczu Tomasz Twardosz pewnym strzałem, w sytuacji sam na sam, ulokował piłkę w siatce a sędzia zakończył mecz.

W przerwie meczu zawodnicy Raby, wraz z Prezesem, wręczyli koszulkę, kubek i bilet-karnet darmowy na wszystkie mecze Raby Michałowi Nowakowi ze Stojowic. Michał podziękował za pamięć i zapowiedział, że jak aura dopisze to postara się obejrzeć mecze w tym sezonie. Miłą i sympatyczną chwilę nagrodzili obecni na trybunach kibice, oklaskując nowego kibica Raba Michała.

To już kolejna inicjatywa zawodników Raby, podczas której wręczane są darmowe karnety.

W kolejnej, czwartej serii gier Klasy B zespół z Dobczyc zmierzy się na wyjeździe z Gościbią II Sułkowice. Mecz ten odbędzie się 07.09.br (niedziela) o godzinie 16:00.