dzisiaj: 849, wczoraj: 212
ogółem: 6 211 304

Wygrana ze Sepem przed inauguracją ligi.

• autor: PoloB., 2010-03-07 19:59
   W ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek, podopieczni Arkadiusza Wyroby pokonali A-Klasowy zespół Sępa Droginia 3-2 (2-0)...
Raba Dobczyce - Sęp Droginia 3-2 (2-0)
Bogdan Budzowski, samobójcza,Szczepan Hyży -Rudzki ,Jędzejak

RABA (I połowa): Ruman - Godula, D. Wyroba, Grudzień, Figiel - Krawczyk, Hyży, Piwowarczyk, B. Budzowski - Kawalec, Gorzkowski.
RABA (II połowa): Ruman - Figiel, Godula, A. Wyroba, Grudzień - Choroba, D. Wyroba, Piwowarczyk, Kawalec - Hyży, Gorzkowski.

SĘPHorab - Drożdż, Szablowski, Guzik, Dziuba - Olesek, Popek, Rudzki, Stoch -  Nowak, Filipek oraz Jędrzejak, Mastalerz, R.Piekarz

Ostatni sparing Raby przed wznowieniem rozgrywek odbył się na sztucznym boisku w Myślenicach.  Po  wyrównanym meczu i momentami ambitnej grze zespołu z Drogini, Raba z trudem ale jednak wygrała.
Pierwszą bramkę dla Raby zdobył Bogdan Budzowski, który zdecydował się na strzał z około 18 metra. Futbolówka po jego ładnym uderzeniu wylądowała w okienku bramki Sępa.
Przy drugiej bramce zdobytej przez zespół Raby duży udział miał Gorzkowski. Po strzale „Gorzkiego” na bramkę, jeden z obrońców A-klasowca zmienił kierunek lotu piłki, która całkowicie zmyliła bramkarza i wpadła do bramki.
Trzecia bramka to również zasługa Gorzkowskiego.Po jego ładnym strzale, golkiper Sępa sparował piłkę na przedpole własnej bramki, gdzie dopadł do niej Hyży i skierował ją wprost do pustej bramki.
Natomiast bramki dla Sępa to przede wszystkim prezenty bloku defensywnego.