dzisiaj: 136, wczoraj: 212
ogółem: 6 210 591

Lidera mamy...-czyli kolejne zwycięstwo juniorów Raby...

• autor: PoloB., 2009-09-09 11:39
Lidera mamy...-czyli kolejne zwycięstwo juniorów Raby DobczyceKolejne już,czwarte zwycięstwo odnieśli juniorzy Raby w rozgrywkach I ligi juniorów.We wtorkowe popołudnie pokonali na własnym boisku zespół Mogilan 4-1...
Raba Dobczyce-Lks Mogilany 4-1
1-0 Flak 25'min (asysta Gorzkowski)
1-1 Styrpuła (k) 45'min
2-1 Nowak 60'min (asysta Piwowarczyk)
3-1 Flak 72'min (bez asysty)
4-1 Mróz 80'min (bez asysty)

Sędziowali:Rafał Muniak oraz Artur Hojoł i Marian Banowski (Myślenice)
żółta kartka:Mazurkiewicz (Raba)

widzów-50

RABA: Mazurkiewicz - M.Gabryś (Lęckoś), Bergel, Budyn, Piwowarczyk - Gorzkowski (Zborowski), Mróz, Kabaja (Mistarz), Nowak (Michalec), -Flak, G.Gabryś

MOGILANY: Tomczyk - Suchan, Mika, Sułkowski, Strzeboński, Filipczyk (Ł.Szostkiewicz), Mizera, Stypuła, Piwowarczyk (P.Szostkiewicz), Woderski, Górnisiewicz (Niedbała)

Do przerwy po bramkach Flaka(asysta Gorzkowskiego) i Styrpuły z karnego był remis 1-1.Po przerwie swoją dobrą grę zawodnicy trenera Zbigniewa Bojko udokumentowali trzema bramkami i zasłużenie zdobyli komplet punktów.Dzięki tej wygranej zawodnicy z Dobczyc zostali liderem tabeli.

autor: ~amazing 2009-09-09 21:34:15

avatar Nie do wiary :) Gratulacje dla chłopaków i oby tak do końca :) i chyba teraz moga przeprosić Ci którzy kiedyś w komentarzach pisali że juniorzy w I lidze beda dostawać "baty" od każdego... Nasi chłopcy idą po awans :) i to nie seniorzy lecz juniorzy są dumą Dobczyc :)

autor: ~:0 2009-09-09 22:34:31

avatar :0 Zaje...??!! czy co ??!!  :O

autor: ~Szczery 2009-09-10 22:00:15

avatar Gratulacje dla całego zespołu oraz Trenera.Macie naprawde dobrą ekipe.Mam tylko pytanie do Amazing...Powiedz czemu w zespole Raby wyróżniającym sie zawodnikiem był Gorzkowski któty robił w meczu z Mogilanami co chciał a w seniorskim zespole jest jak dotychczas jednym ze słabszych zawodników?Seniorzy nie są dumą Dobczyc i nawet przez chwile o tym nie myśleli.Sa na 4 miejscu z bilansem 4 wygranych 1 porażką i 2 remisami.Troszke pokory bo jeszcze dużo Juniorom brakuje... Pozdrawiam.

autor: ~kjs 2009-09-11 11:07:12

avatar moze byc ciekawie seniorzy w V lidze a juniorzy MLJ :)

autor: ~do Szczery 2009-09-11 21:39:51

avatar Wiesz akurat Gorzki wiele nie pokazał w meczu z mogilanami moze poza tylko  asystą do Flaka który i tak musiał wiele się napracowac by zamienic to podanie na bramkę...więc nie rozumiem co masz na myśli mówiac że Gorzkowski robił co  chciał? może ogładałeś inny mecz??

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.