dzisiaj: 49, wczoraj: 238
ogółem: 6 217 018

"Hattrick Flaka"-czyli Raba-Gościbia 4-1

• autor: PoloB., 2009-08-31 21:27
Juniorzy Raby odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach I ligi juniorów w sezonie 2009/10.Po poprzednich dwóch wyjazdowych remisach (1-1) tym razem zawodnicy prowadzeni przez Zbigniewa Bojko pewnie pokonali u siebie,zespół Gościbi Sułkowice...
Raba Dobczyce-Gościbia Sułkowice 4-1 (3-0)
widzów:50

RABA:Mazurkiewicz (77' Łazarczyk) - Bergel, Budyn, G.Gabryś, Piwowarczyk (75' Kozak) - Zborowski (60' Michalec), Nowak, M.Gabryś, Mróz (90' Czarnota) - Flak (90' Szczepkowski), Kabaja (70' Mistarz)

GOŚCIBIA: Śmiłek- Majocha, Piątek, Moskal, Kuchta - Kopeć, Frączek, Golonka, Mardaus - Tyrawa, Ostafin na boisku pojawili się również Kudła, Pułka i Surmiak

Pierwsze minuty nie zapowiadały tak gładkiego zwycięstwa piłkarzy z Dobczyc.Mimo iż stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki lecz seryjnie je marnowali,bądź "na posterunku" był bramkarz przyjezdnych-Śmiłek.W 30 min w dogodnej sytuacji znalazł się Kabaja ale jego strzał był zbyt słaby i został pewnie wyłapany przez Śmiłke.Jednak już 5 min później zawodnicy Raby objęli prowadzenie.Świetne prostopadłe podanie od Budyna wykorzystał Flak i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.W 40 min ten sam zawodnik w bliźniaczo podobnej akcji-jak przy pierwszym trafieniu-podwyższył na 2-0.Chwilę później Gościbia powinna zdobyć bramkę kontaktową  ale w sytuacji "sam na sam" świetną interwencją popisał się Mazurkiewicz.Na przerwę Raba schodziła prowadząc 3-0,a klasycznym hat-trickiem popisał się Flak.
W drugiej połowie gra się nieco wyrównała.Piłkarze z Sułkowic starali się zdobyć honorową bramkę lecz to zespół Raby w końcówce podwyższył prowadzenie.Strzelcem bramki został wprowadzony w II połowie Michalec.Goście jednak dopięli swego i w 88 min,po błędzie środkowych defensorów Raby,zaliczyli honorowe trafienie którego autorem był również rezerwowy-Kudła.