dzisiaj: 589, wczoraj: 212
ogółem: 6 211 044

Sparing Sparta Winiary-Raba Dobczyce(juniorzy)

• autor: el_toro20, 2009-02-22 19:33
Dziś na boisku w Winiarach odbył się mecz sparingowy pomiędzy seniorami Sparty a juniorami starszymi Raby Dobczyce...

Juniorzy Raby mierzyli się dziś z seniorską drużyną Sparty Winiary.Dzisiejszy przeciwnik Raby to trzecia drużyna po rundzie jesiennej w Wielickiej klasie B.
Mecz dobrze ułożył sie dla młodych piłkarzy z Dobczyc którzy pierwsi zdobyli bramkę.Strzelcem bramki był Marek Flak,który wykorzystał niezrozumienie obrońców Sparty i silnym strzałem ulokował piłkę w bramce.Po tym golu "do głosu"doszli piłkarze Sparty którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Raby.Jedna z takich prób zakończyła się powodzeniem i w meczu był remis 1-1.Gdy wydawało się ze pierwsza połowa zakończy się remisem Sparta zdobyła gola dającego jej prowadzenie 2-1.Po dobrze wykonanym rzucie rożnym,celnym strzałem głową popisał sie napastnik gospodarzy i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie..
Druga połowa zaczęła sie fatalnie dla Raby która w przeciągu 3 min straciła 2 gole.Po kilkudziesięciu minutach padły kolejne 2 bramki dla Sparty.Bramkę dla Raby na 6-2 zdobył aktywny Rafał Zborowski.Lecz Sparta wykorzystała kolejny stały fragment gry,jakim był rzut rożny,i zdobyła bramkę na 7-2 tym samym ustalając wynik spotkania.
Należy zwrócić uwagę ze aż 3 bramki dla Winiar padły po stałych fragmentach gry(rzuty rożne)
Sparta Winiary(seniorzy)-Raba Dobczyce(juniorzy) 7-2 (2-1)
Skład Raby:Pudlik-Kozak,Bergel,Piwowarczyk,Czarnota-Zborowski,Nowak,Hyży,