Halowe Mistrzowska Podokręgu - Podsumowanie występów

• autor: RedakcjaKSR, 2014-03-18 19:50
Wraz z Finałowym Turniejem Juniorów Starszych zakończyły się zimowe zmagania drużyn Raby...

W tym roku w prestiżowych rozgrywkach, organizowanych przed Podokręg Myślenice, wystartowało aż 10 drużyn reprezentujących Rabę Dobczyce. I tak: po trzy zespoły wystawiły grupy Orlików i Młodzików, dwa Juniorów Starszych oraz po jednym Trampkarzy i Juniorów Młodszych. Przede wszystkim cieszy rekordowa liczba zespołów z naszego klubu które wystartowały w turniejach, a tym samym ilość zawodników ok.100 - mówi prezes K.S. Raba Tomasz Krasek. Jeszcze parę lat temu taka liczba reprezentantów Dobczyc była nijak nie osiągalna, w tym udało się to bez większego problemu.

Trzy z tych dziesięciu drużyn rozgrywki zakończyło na podium. Pierwsi medale zdobyli gracze z Orlików, którzy w swojej kategorii wiekowej zajęli wysokie 2.miejsce. Później "brąz" dość niespodziewanie osiągnęli Juniorzy Młodsi. Wreszcie na koniec wielką klasę pokazali Juniorzy Starsi, w cuglach wygrywając swoje rozgrywki.

- Zaskoczony - in plus - jestem postawą Juniorów Młodszych, którzy wywalczyli trzecie miejsce. Blisko zwycięstwa byli również chłopcy z Orlików, zajmując ostatecznie 2 miejsce, im również należą się wielkie brawa. Szkoda, że ekipy Młodzików i Trampkarzy nie zdołały awansować do Turniejów Finałowych. Zwycięstwo w kategorii Juniorów Starszych to duży sukces naszego Klubu. Nigdy wcześniej bowiem drużyna z Dobczyc nie wygrywała tych prestiżowych rozgrywek - zakończył podsumowanie sternik Raby.

Po udanych rozgrywkach w hali czas teraz na występy na zielonych boiskach. Piłkarska wiosna rusza bowiem już za parę dni.

Zestawy medalowe Halowych Mistrzostw Podokręgu Myślenice:

ORLIKI:
1. Pcimianka Pcim