ogółem: 6 220 750

SENIORZY: Pogoń rozstrzelana w drugiej połowie (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2014-03-02 20:01
Wysokie zwycięstwo odnieśli dziś gracze Raby w sparingu z Pogonią Skotniki...

Mecz rozegrany na sztucznej murawie Hutnika Kraków miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zespół ze Skotnik zdobył gola i mógł pokusić się o jeszcze jednego. Po zmianie stron ton boiskowym wydarzeniom nadawali już gracze Raby.

Wyrównującą bramkę wbił Hyży, pewnie egzekwując rzut karny, po tym jak w polu karnym faulowany był Mróz. Zaraz potem Szczepan znów stanął oko w oko z golkiperem Pogoni i ten nieprzepisowo powstrzymał go w polu karnym. Futbolówka po raz drugi stanęła na 11m i dalszy scenariusz był identyczny jak za pierwszym razem.

Grający ofensywnie zespół z Dobczyc dążył do zdobycia kolejnych goli i swój cel osiągnął. Trzecie trafienie przeciwnikowi wbił Mróz, po dwójkowej akcji z Hyżym. Upłynęło parę minut i na 4:1 podwyższył Mróz. Pięć minut przed końcem gry wynik zawodów ustalił wcześniejszy egzekutor rzutów karnych. Tym razem zdobywając gola z gry, po celnym uderzeniu z okolic pola karnego.

*** W kolejnym meczu sparingowym Raba zmierzy się z A-Klasowym Pasternikiem Ochojno. Spotkanie zaplanowano na niedzielę (09.03) na godz.12.00. Areną zmagań będzie sztuczne boisko w Myślenicach.