Trener Dawid Suder z licencją Polish Soccer Skills

• autor: RedakcjaKSR, 2014-02-17 17:44
Pracujący w naszym klubie z drużynami Orlików, Młodzików i Juniorów trener Dawid Suder wzbogacił swój warsztat trenerski...

Szkoleniowiec od kilkunastu dni posiada licencję trenerską Polish Soccer Skills, którą zdobył podczas instruktażu w podwarszawskiej Spale. Szkolenie było 3 etapowe, dwa weekendy teoretyczno praktycznych zajęć z udziałem polskich i hiszpańskich wykładowców i trenerów, oraz jeden dwudniowy pobyt na obozie zimowym PSS w Spale, gdzie kandydaci odbywali praktykę asystując trenerom z kilkuletnim stażem, podczas ich pracy z zawodnikami.

Oprócz w.w. certyfikatu trener Suder posiada również licencję PZPN A.

Dawid Suder jest jednym z trzech trenerów w województwie Małopolskim posiadający licencje PSS.

Co to jest Polish Soccer Skills?

Polish Soccer Skills to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów. Szkolenie Polish Soccer Skills opiera się na personalizacji treningu i odzwierciedlaniu w nim warunków meczowych. Szkolenie Polish Soccer Skills oparte jest na myśli holenderskiej i hiszpańskiej. W Radzie Programowej zasiadają wybitni specjaliści tacy jak Leo Beenhakker, Jan Pruijn - wieloletni szef Ajax International Youth Development, Pedro Sunen – dyrektor Akademii Realu Zaragoza, Harry Jansen i Theo Derks - konsultanci Holenderskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej, dr Piotr Wiśnik - uznany fizjolog i specjalista ds. treningu motorycznego.