SENIORZY Rezerwy: Podział punktów z Krzemieniem

• autor: RedakcjaKSR, 2013-10-14 17:07

W sobotnie popołudnie rezerwy Raby mierzyły się z drużyną z Jasienicy. Jednak tego dnia to nie wynik był najważniejszy...

W rozegranym w sobotę meczu w Dobczycach drużyna rezerw Raby tylko zremisowała z Krzemieniem Jasienica. Już od początku spotkania można było zauważyć, że Krzemień punktów nie odda. Drużyna z Jasienicy grała bardzo twardo co trochę zaskoczyło zawodników Raby. W pierwszej połowie obydwie
drużyny miały dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak tylko zawodnicy z Jasienicy wykorzystali jedną z nich i do przerwy prowadzili 1:0. Po przerwie drużyna z Dobczyc ruszyła do ataku i zdobyła dwie bramki, których autorami byli Leśniak i Baran. Przyjezdni jednak się tym faktem nie załamali i odrobili stratę jednej bramki po przeprowadzonej kontrze. W końcówce meczu obydwie drużyny miały okazje do zdobycia
bramki jednak ich nie wykorzystały.

W przerwie meczu miała miejsce bardzo przyjemna chwila z inicjatywy zawodników rezerw Raby. Na zaproszenie ze strony piłkarzy na mecz przybył wierny kibic drużyny z Dobczyc Filip Piąstka wraz z rodzicami. Zawodnicy Raby wręczyli mu koszulkę Raby przygotowaną specjalnie dla niego oraz koszulkę Wisły Kraków z autografami piłkarzy krakowskiej drużyny. W imieniu Prezesa klubu Tomasza Kraska symboliczny bilet oznajmujący darmowe wstępy na mecze przekazał Filipowi kapitan drużyny Janusz Krawczyk.

Filip z Mamą w otoczeniu zawodników Raby II.

- Chcemy dostrzegać ludzi którzy nas dopingują a dotknęły ich różne sytuacje losowe. Jesteśmy już po wspólnych rozmowach i chcemy takie akcje przeprowadzać częściej już na wiosnę. Jednocześnie chcę podkreślić, że gramy dla kibiców a także dla własnej satysfakcji. Już dzisiaj chcę w imieniu chłopaków podziękować wszystkim przybyłym kibicom a w szczególności Filipowi. Chcemy aby na naszych meczach pojawiały się całe rodziny. To mają być rodzinne spotkania - powiedział w imieniu zespołu Tomasz Suś.

Ostatni ligowy mecz w tej rundzie drużyna Raby II rozegra w najbliższą niedzielę. O godz.15.00 na boisku w Poznachowicach Dolnych biało-niebiescy zmierzą się z Lubomirem Wiśniowa.

Klasa C (Myślenice), 12.10.2013
Raba II Dobczyce - Krzemień Jasienica 2:2 (0:1)
gole dla Raby: Michał Leśniak, Paweł Baran

Raba II: B.Mazurkiewicz - M.Jamróz, M.Szczeciński, M.Leśniak, P.Baran, M.Kawalec, T.Suś (65 A.Szczeciński), M.Kowalczyk, J.Krawczyk, M.Latosiński (46 P.Godula), T.Michura (80 P.Wierzba)