dzisiaj: 457, wczoraj: 883
ogółem: 6 211 795

JUNIORZY: Dwucyfrówka przy Żywieckiej (foto)

• autor: RedakcjaKSR, 2013-09-01 20:08
Ostre strzelanie urządzili sobie dziś Juniorzy Raby. W Krakowie, na boisku przy ul.Żywieckiej zdemolowali tamtejszy Borek aż 10:1...

Przed meczem zespół gospodarzy, z rąk działaczy Podokręgu Piłki Nożnej Kraków odebrał okazały puchar za awans do I-ligi Juniorów.

Spotkanie rozpoczęło się w fatalnych warunkach atmosferycznych, przy obfitych opadach deszczu. Fatalnie również zaczęli przyjezdni, którzy popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, co wykorzystali gospodarze otwierając wynik spotkania. Nie był on jednak długo korzystny dla drużyny Borku. Już trzy minuty później do remisu, tym razem po błędzie golkipera miejscowych doprowadził Majewski. Później do siatki trafiali już tylko gracze z Dobczyc. W 30 min swojego pierwszego gola w tych zawodach zdobył kapitan Bartłomiej Idzi. Po zagraniu Dudka podcinką zmusił do kapitulacji Dębowskiego. Na 1:3 podwyższył Łukasz Ziemianin po indywidualnej akcji. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik, tym razem po asyście Dudka po raz czwarty wpakował piłkę do siatki.

Zobacz zdjęcia z tego meczu dostępne ---> TUTAJ

Po zmianie stron Raba dalej atakowała czego efektem było aż sześć goli. W 55 min z rzutu wolnego piłkę zagrał Ł.Ziemianin a Idzi ogrywając obrońcę skutecznie przymierzył po "długim rogu". Chwilę później strzelec gola wystąpił w roli podającego a Ł.Ziemianin mógł się cieszyć z hattricka. W 65 min role znów się odwróciły. Podawał Ł.Ziemianin a swojego gola wbił Dudek. Kwadrans przed końcem w polu karnym faulowany był Zborowski i poszkodowany sam wykonał podyktowany rzut karny, którego nie zmarnował. Dziewiąte trafienie dla Raby było dziełem Patryka Kubackiego. Wynik meczu ustalił w 85 min Idzi posyłając precyzyjne uderzenie, które jeszcze po drodze trafiło w słupek i wylądowało w bramce.

Kolejny, trzeci ligowy mecz podopieczni trenera Sudera rozegrają już w najbliższą środę. W Dobczycach o godz.17.30 do rywalizacji z Rabą przystąpi SMS II Kraków.