Świat Kibiców nr. 2 - informacje dotyczące zamówień

• autor: RedakcjaKSR, 2013-04-03 16:25

Uprzejmie informujemy, iż od dnia dzisiejszego zamawiać można drugi numer Wydawnictwa Kibicowskiego "Świat Kibiców"....

Na początek przedstawiamy listę Klubów, o których informacje opublikowane zostały na łamach naszego Wydawnictwa: Karolina Jaworzyna Śląska (Klasa okręgowa, grupa Wałbrzych), KS Polkowice (II liga, zachodnia), Kwisa Świeradów Zdrój (Klasa okręgowa, Jelenia Góra), Polonia Trzebnica (III liga, dolnośląsko-lubuska), Przyszłość Prusice (Klasa okręgowa, Legnica), Victoria Świebodzice (Klasa okręgowa, Wałbrzych), Chemik Bydgoszcz (Klasa okręgowa, kujawsko-pomorska I), Frassati Fajsławice (Klasa okręgowa, Chełm), Kłos Chełm (Klasa okręgowa, Chełm), Ruch Ryki (IV liga, lubelska), Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów (Liga okręgowa, Kraków I), Raba Dobczyce (Liga okręgowa, Kraków II), Soła Oświęcim (IV liga, małopolska (zachód)), Wisła Szczucin (Liga okręgowa, Tarnów), Laura Chylice (Liga okręgowa, Warszawa II), Skra Drobin (Liga okręgowa, Płock), Świt Warszawa (Liga okręgowa, Warszawa II), LZS Rudniki (Klasa okręgowa, opolska I), Małapanew Ozimek (Saltex IV liga, opolska), Odra Opole (III liga, opolsko-śląska), Piast Strzelce Opolskie (IV liga, opolska), Ruch Zdzieszowice (II liga, zachodnia), Start Dobrodzień (Klasa okręgowa, opolska I), Nafta Splast Jedlicze (Klasa okręgowa, Krosno), Stal Stalowa Wola (II liga, wschodnia), Włókniarz Rakszawa (Klasa okręgowa, Rzeszów), Gedania 1922 Gdańsk (Klasa okręgowa, Gdańsk I), Pomezania Malbork (IV liga, pomorska), BKS Stal Bielsko-Biała (III liga, opolsko-śląska), Energetyk ROW Rybnik (II liga, zachodnia), LKS Kamienica Polska (IV liga, śląska I), Pniówek-74 Pawłowice (III liga, opolsko- śląska), Spójnia Landek (Liga okręgowa, Bielsko-Biała), Zagłębie Sosnowiec (II liga, zachodnia), KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (IV liga, świętokrzyska), Zdrój Busko-Zdrój (IV liga, świętokrzyska), Mazur Ełk (Klasa okręgowa, warmińsko-mazurska I), Motor Lubawa (III liga, podlasko-warmińsko-mazurska), Kotwica Kórnik (Klasa okręgowa, Poznań (wschód)), Grom Plewiska (IV liga, wielkopolska (północ)), Chemik Police (III liga, pomorsko-zachodniopomorska). Nazwy Klubów podano wg. województw.

Informacje o nr. 2 "Świata Kibiców": Wydawnictwo liczy 120 stron formatu A4 (wraz z okładkami). Okładki są kolorowe, a środek czarno-biały. "Piłkarski Skarb Kibica - Runda wiosenna 2012/13" to tylko część tego, co znajdziecie Państwo w naszym Wydawnictwie. Musimy dodać, iż nasze Wydawnictwo nie jest zwyczajnym przykładem prasy ogólnodostępnej, a Wydawnictwem w formie książkowej tworzone przez pasjonatów życia kibicowskiego oraz piłki nożnej.

Informacje dotyczące zamówienia: Jedno zamówienie= 4 sztuki (tylko i wyłącznie). Koszt jednego zamówienia wynosi 60 zł (wraz z przesyłką). Można złożyć dowolną liczbę zamówień. Daną kwotę należy przelać do dnia 7 kwietnia 2013 (niedziela) na numer konta: 44 1020 3714 0000 4302 0267 2608 (Mateusz Cielemęcki). W tytule przelewu należy podać Imię i Nazwisko oraz dokładny adres osoby zamawiającej. Dane dot. przelewu oraz wysyłki tylko do wiadomości Redakcji i osoby zamawiającej. Wysyłka zamówień nastąpi ok. 12.04.2013.

Zachęcamy do składania zamówień i ślemy pozdrowienia. Redakcja Wydawnictwa Kibicowskiego "Świat Kibiców".

autor: swiatkibicow 2013-04-11 10:24:33

Profil swiatkibicow w Futbolowo Zachęcam wszystkich Kibiców do nabywania Wydawnictwa Kibicowskiego „Świat Kibiców”, gdzie znajdziecie m.in. PIŁKARSKI SKARB KIBICA - RUNDA WIOSENNA 2012/13 II LIGA – KLASA OKRĘGOWA, a w nim obszerne informacje o Rabie Dobczyce Aukcje na Allegro: allegro.pl/wydawnictwo-kibicowskie-swiat -kibicow-i3165639109.html oraz allegro.pl/wydawnictwo-kibicowskie-swiat -kibicow-i3165670439.html

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.