statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY: Porażka na wodzie (foto)

• autor: Bartek Polończyk, 2012-10-27 18:28

Przegraną 1:2 zakończył się I-ligowy pojedynek juniorów Raby z SMS-em II Kraków...

I-liga juniorów (Kraków), 27.10.2012, Dobczyce
Raba Dobczyce - SMS II Kraków 1:2 (0:1)
Bartłomiej Idzi 59 - Łukasz Walaszek 11, Jarosław Dziadura 80

Sędziowali: Artur Madej - Anna Psztyk, Karol Cienkosz (Myślenice)
Żółte kartki: Błachno, Jarzębak - Szczeciński

Raba: Przemysław Dudek - Marek Szczeciński, Bartłomiej Krawczyk, Daniel Mika, Mateusz Samek - Michał Zborowski (30 Jan Majewski), Arkadiusz Dudek, Bartłomiej Idzi, Mateusz Ziemianin, MaciejPiwowarczyk - Łukasz Ziemianin
SMS II:  Jakub Ciuła - Mateusz Jarzębak, Konrad Błachno (48 Patryk Strawa) , Maciej Gajewski, Dawid Uczniak (50 Paweł Samek) -  Maciej Kozioł, Maciej Mucha, Łukasz Chlebicki,  Łukasz Walaszek - Jarosław Dziadura (82 Michał  Kosiński), Daniel Handzel (70  Sławomir Basisty)

W pierwszej połowie meczu padł tylko jeden gol. Cieszył się z niego kapitan gości Łukasz Walaszek, który skorzystał z błędu obrońcy Raby i pewnie ulokował futbolówkę w siatce. Gospodarze przy lepiej nastawionych celownikach mogli i powinni przed pauzą wyrównać stan zawodów. Dobrych okazji na gola nie zamienili jednak ani Zborowski (20min) ani M.Piwowarczyk (36).

Po zmianie stron biało-niebiescy dalej atakowali i efekt bramkowy nadszedł po blisko godzinie gry. Ł.Ziemianin wymanewrował defensorów gości na prawej stronie boiska, następnie posłał piłkę wzdłuż bramki gdzie celnym uderzeniem popisał się Idzi. Kilkadziesiąt sekund później goście powinni już prowadzić. Dobre uderzenie głową jednego z piłkarzy SMS-u kapitalną interwencją powstrzymał Przemysław Dudek. W odpowiedzi jego vis'a'vis pokazał swoje umiejętności po strzale M.Piwowarczyka. Decydujący gol w tych zawodach padł w 80 min. Na strzał z ok.16-17m zdecydował się Dziadura i piłka ku jego uciesze wylądowała w sieci. W końcowych minutach gracze Raby próbowali wyrównać, ale dobrze w bramce spisywał się golkiper SMS-u.