WYJAZD NA MECZ WISŁY KRAKÓW

• autor: Bartek Polończyk, 2012-04-27 21:05

WYJŚCIE NA MECZ - KLUB KULTURALNEGO KIBICA ZAPRASZA...

„Może kibicom w naszym kraju daleko do ideału, ale nie są to ludzie źli. Być może łatwiej jest pokazać to, co negatywne. Media niestety rzadko promują pozytywne postawy. Chcemy być grupą ludzi, których skupia radość z przeżywania sportu dzielona z innymi osobami!”

WYJŚCIE NA MECZ !

KLUB KULTURALNEGO KIBICA ZAPRASZA

W ramach ogólnopolskiego tygodnia bibliotek obchodzonego w tym roku pod hasłem „BIBLIOTEKA CIĄGLE W GRZE”

działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach Klub Kulturalnego Kibica organizuje wyjście na mecz Wisła Kraków – Śląsk Wrocław /MECZ PRZYJAŹNI / w dniu 6 maja 2012 r., dla uczniów szkoły podstawowej i młodszych.  Mamy 90 biletów w cenie 1 zł /plus koszty przejazdu/.

Na każde 10 osób – jeden opiekun. Chętnych rodziców do opieki -  również zapraszamy.

Zapisy w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Kilińskiego 4 do dnia 4-go maja do godz. 10.00. Można też zapisać się i uzyskać informacje telefonicznie

pod nr 12 2711 074 oraz tel. kom. 665 248 856  przy zapisie należy podać PESEL, mail: MBP@dobczyce.pl

Mecz rozpoczyna się o godz. 17.00 Wyjazd na mecz – ok. godz. 15.00

Wszelkich informacji udzielamy w bibliotece, na miejscu lub telefonicznie, mailowo.

WWW.BIBLIOTEKA.DOBCZYCE.PL

Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach powstaje Klub Kulturalnego Kibica. Zapraszamy wszystkich chętnych zwłaszcza uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych do 18 roku życia.

RADOŚĆ ZE SPORTU
- będziemy krzewić ducha wspaniałego kulturalnego dopingu, pokazywać piękną postawę kibiców,
- zapraszamy do Klubu dzieci i młodzież do 18 roku życia w ramach, którego organizowane będą spotkania i wyjścia na imprezy sportowe, wspólne oglądanie wydarzeń sportowych,
- zapraszamy dorosłych: rodziców, wychowawców do pomocy przy okazji wyjść i opieki nad młodzieżą (w ramach współpracy – pomocy w opiece atrakcyjne ceny biletów na imprezy sportowe)

Paweł Piwowarczyk
p.o. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.