dzisiaj: 151, wczoraj: 573
ogółem: 6 218 524

JUNIORZY: Trzy punkty z Gościbią.

• autor: PoloB., 2011-10-23 13:37

Piąte zwycięstwo w sezonie odnieśli dziś juniorzy Raby Dobczyce. W meczu na własnym boisku pokonali zespół Gościbi Sułkowice 3-0 (1-0)...

I liga juniorów - Kraków. 23.10.2011 Dobczyce.
Raba Dobczyce - Gościbia Sułkowice 3-0 (1-0)
Trojański 24 (k), Ziemianin 68, Zborowski 86.

Sędziowali: Krzysztof Salawa oraz Adrian Bartosz i Filip Magiera (Myślenice)
Żółte kartki: Mardaus, Krzywoń.
Widzów: 50

RABA: Mazurkiewicz - Lęckoś, P.Pudlik, Szczeciński, Baran ( 60 M.Piwowarczyk) - Trojański, Idzi, Ł.Pudlik, P.Hyży, Zborowski - Ziemianin.

GOŚCIBIA: Sukmiak - Krzywoń, Ostafin, Mardaus, Bernecki - Konik ( 73 Urbańczyk), Jończyk, Kuchta, J.Jędrzejowski - Garbień, S.Jędrzejowski (77 Ptak).

Gospodarze prowadzenie objęli po rzucie karnym. W polu karnym nieprawidłowo powstrzymywany był Ziemianin przez co sędzia wskazał na 11m, skąd pewnie uderzył Trojański.

Drugi gol dla miejscowych padł kilkanaście minut po przerwie. Idealne, prostopadłe podanie Ł.Pudlika wykorzystał Ziemianin, następnie popędził z futbolówką kilkadziesiąt metrów po czym ze spokojem umieścił ją w siatce bramkarza Gościbi.

Po tym golu do odrabiania strat zabrali się przyjezdni. Jednakże ich akcje, zarówno w pierwszej jak i w drugiej odsłonie meczu, były skuteczne tylko do pola karego Raby. Brakowało przysłowiowej kropki na "i" dzięki czemu Mazurkiewicz pozostał niepokonany.
Wynik meczu kilka minut przed końcem ustalił Zborowski strzelając z ok.8-10m tuż przy słupku.