dzisiaj: 1101, wczoraj: 793
ogółem: 6 220 267

JUNIORZY: Trzecia porażka.

• autor: PoloB., 2011-09-08 10:36

Trzecią porażkę z rzędu ponieśli juniorzy Raby Dobczyce. Wczoraj w wyjazdowym pojedynku ulegli beniaminkowi Przemszy Klucze 1-0 (1-0)...

I liga juniorów - Kraków. 07.09.2011 Klucze

Przemsza Klucze - Raba Dobczyce 1-0 (1-0)
Musiał 15

Żółta kartka: Kabaja.

PRZEMSZA: M.Kocjan - Antoniak, T.Kocjan, Kluczewski, Karoń ( Modras ) - Wołkiewicz ( Bień ), Dudek, Czyżykowski ( Latos ), Curyło ( Leśniak ) - Musiał, Kwinta ( Wołek )

RABA: Mazurkiewicz - Kuziela, Szlósarczyk, P.Pudlik, Mika - M.Zborowski (46 Baran), A.Dudek, Idzi, Kabaja, Szczygieł (46 P.Hyży) - Ziemianin.

Mecz do porywających na pewno nie należał. Gospodarze na prowadzenie wyszli po kwadransie gry kiedy to Musiał po szybkiej akcji miejscowych pokonał Mazurkiewicza. Zespół gości był w pierwszej połowie cieniem zespołu który walczył z SMS-em czy nawet z Wawelem.

W drugiej połowie podopieczni Dawida Sudera zaprezentowali się już nieco lepiej lecz i tak bramki się im zdobyć nie udało. Bliscy tego byli Ziemianin w 76 min oraz Kabaja w 88 kiedy to trafił w poprzeczkę. Wynik zawodów ustalony w pierwszej połowie nie zmienił się i Przemsza zaksięgowała trzeci w tym sezonie komplet punktów.

_________________________________________________________________________________

Na koniec słów kilka o arbitrach. Wypadałoby tu napisać sporo bo to co wczoraj wyczyniali Panowie to przechodzi ludzkie pojęcie. Jednakże i tak to już nic nie zmieni więc może lepiej powstrzymać się od jakichkolwiek komentarzy....