dzisiaj: 776, wczoraj: 883
ogółem: 6 212 114

SENIORZY: Trzeci mecz - trzecia wygrana !!!

• autor: PoloB., 2011-08-24 19:15

W rozegranym dziś w Nowym Brzesku meczu 3.kolejki Krakowskiej Klasy Okręgowej zespół Raby Dobczyce pokonał miejscową Nadwiślankę 4-0 (3-0)...

V liga Kraków gr.II 24.08.2011 Nowe Brzesko
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Raba Dobczyce 0-4 (0-3)
  Szczepan Hyży 18, 87, Konrad Kabaja 15, Damian Piwowarczyk 43.

Sędziował: Klaudiusz Kozioł
Żółte kartki: Oraczewski, K.Krzyk, Wielbłąd, D. Krzyk - Grudzień, D. Piwowarczyk

NADWIŚLANKA: Wielbłąd - Leśniak, Hajdaś, T. Chojka - Sowa, Gruchała, D. Krzyk, Oraczewski (68 Frączkiewicz), Trzepałka (46 P. Chojka) - K. Krzyk (68 J. Krzyk), Kłoda.

RABA: Ruman - Grudzień (80 K.Piwowarczyk), Godula, Szlósarczyk (46 Latoń), Zborowski (70 Czarnota) - Mróz (46 Krawczyk), D.Piwowarczyk, Kabaja, Budyn - Gorzkowski, Hyży.

Zespół Raby wysoko i w dodatku bardzo pewnie pokonał drużynę z Nowego Brzeska. Gospodarze już po osiemnastu minutach przegrywali 0-2.Najpierw Kabaja z dystansu pokonał Wielbłada a nieco później Szczepan Hyży po główce podwyższył prowadzenie. Podopieczni Zbigniewa Bojko jeszcze przed pauzą zdobyli trzeciego gola, którego po samotnej akcji zaliczył Damian Piwowarczyk.
Wynik meczu trzy minuty przed jego końcem ustalił, po raz drugi wpisując się na listę strzelców - Szczepan Hyży.