Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1449, wczoraj: 1178
ogółem: 4 494 961

statystyki szczegółowe

Szkółka Piłkarska KS RABA

GALA KS RABA - 09.12.2018

WAŻNE INFORMACJE

 

Galę rozpoczynamy około godziny 16.00 - 16.10. Potrawa ona około 1,5 godziny.

Zawodnicy nowo ślubujący obowiązkowo w strojach szkółki KS RABA, pozostali zawodnicy strój dowolny.

Szatnie przy hali będą otwarte więc zawodnicy mogą przebrać się, zostawić ubrania i udać się na Aulę.

Od godziny 15.00 będzie można odebrać stroje (tylko dla ślubujących). Pozostałe stroje odbiorą Państwo na treningach.

Zawodnicy siedzą na Auli przy rodzicach (ślubujący jak najbliżej sceny).

 

PLAN GALI:

1. Przywitanie 

2. Sportowe podsumowanie roku 2018

3. Wręczenie statuetek

4. Wręczenie podziękowań

5. Ślubowanie 

6. Przemówienia

 

Kalendarium

15

12-2018

sobota

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

16

12-2018

niedziela

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka