Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 239, wczoraj: 1255
ogółem: 4 448 875

statystyki szczegółowe

Szkółka Piłkarska KS RABA

PODZIAŁ NA GRUPY DLA ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW

TRENUJĄCYCH SYSTEMEM           WTOREK i PIĄTEK

Podział na grupy jest wstępny, wraz z trenerami będziemy dokonywać delikatnych korekt, głównie ze względu na sporą grupę nowych zawodników w poszczególnych grupach którzy już są zapisani oraz tych którzy zapewne jeszcze przez około miesiąc będą dopisywać się do naszego klubu.

 

Treningi wszystkich grup poza Skrzacikami 1 i Skrzacikami 2, jeżeli tylko pogoda pozwoli odbywają się na orliku koło SP nr 1  (ul. Parkowa)  lub w Hali RCOS w przypadku niekorzystnej aury.

Treningi dla grup Skrzaciki 1 i Skrzaciki 2 niezależnie od pogody odbywają się w sali budynku KS RABA ul. Podgórska 3.

 

SKRZACIKI  1    Trener - Dawid Wyroba         g. 18.15 - 19.15   (KS RABA)   
Bała Artur
Gawor Konrad
Kania Jakub
Krupa Franciszek
Lenart Damian
Nowak Rafał
Orzechowski Mikołaj
Paniw Konrad
Podmokły Hubert
Policht Michał
Porada Szymon
Wojnarowski Michał
Wrona Kacper

 

SKRZACIKI  2    Trener - Dawid Wyroba         g. 17.15 - 18.15   (KS RABA)   
Boboryk Stefan
Lin Hubert
Nowak Stanisław
Obidowicz Adrian
Piech Jakub
Pudlik Mateusz
Szymski Alan
Ślęczka Kacper
Urbaniak Szymon
Wnuk Adam

 

SKRZATY  1    Trener - Stanisław Maniecki         g. 18.00 - 19.00   
Boboryk Filip
Chanek Karol
Górski Miłosz
Krzewiński Igor
Kuras Adrian
Kurek Eryk
Lichoń Patryk
Ruman Mikołaj
Spytek Filip
Szczygieł Wojciech
Urbanik Bartosz
Weszka Aleksander
Wnuk Krzysztof

 

SKRZATY  2     Trener - Stanisław Maniecki         g. 16.00 - 17.00  
Burkowicz Jakub
Garczyński Wiktor
Łukasik Ernest
Masełko Oliwier
Misiorek Mateusz
Mitko Iwo
Nowak Wojciech
Piwowarski Piotr
Pudlik Oskar
Ślusarczyk Mateusz
Święch Jakub
Witoń Krzysztof
Żuławiński Julian

 

ŻAKI 1             Trener - Stanisław Maniecki         g. 19.00 - 20.00   
Banaś Igor
Chanek Bartłomiej
Głuszko Mateusz
Grzegorzak Kacper
Jamborski Szymon
Kanik Artur
Klikuszewski Bartłomiej
Lenart Filip
Madej Artur
Menet Miłosz
Mróz Damian
Nowak Jakub
Sikora Karol
Solawa Artur
Szlachetka Marek
Szybowski Kacper

 

ŻAKI 2           Trener - Tomasz Lichoń        g. 18.00 - 19.00   
Bielski Sylwester
Bielski Tomasz
Biletskyi Maksym
Koprowski Szymon
Kostkowski Marcel
Król Kamil
Małek Kacper
Mistarz Eryk
Nowak Adam
Olesek Piotr
Piotrowski Mikołaj
Podobiński Łukasz
Półtorak Jakub
Skoczylas Hubert
Szlendak Dawid
Wcisło Krzysztof
Wiekierak Maciej
Zbrożek Maciej

 

 ŻAKI 3          Trener - Piotr Godula                  g. 17.00 - 18.00   
Feliks Kacper
Jaśkiewicz Miłosz
Koliński Karol
Kozielec Mikołaj
Maniecki Gabriel
Mitan Adrian
Piwowarczyk Józef
Rak Łukasz
Roda Tomasz
Stasik Mateusz
Szot Maciej
Szymski Dawid
Świstak Bartosz
Trojański Wiktor
Wałek Adrian

Wcisło Konrad

 

 ŻAKI 4          Trener - Stanisław Maniecki        g. 17.00 - 18.00   
Brożek Karol
Drewnicki Michał
Dudzik Artur
Kania Borys
Klimek Ignacy
Łatas Oskar
Namysło Grzegorz
Postrzech Wojciech
Słoboda Mateusz
Startek Mateusz
Stasik Adam
Suder Adam
Szlósarczyk Mikołaj
Wikar Adam
Woś Jakub

 

ORLIKI 4           Trener - Tomasz Lichoń        g. 19.00 - 20.00  
Bączyński Nikodem
Bujas Igor
Charnas Dawid
Chlebda Aniela
Chmiel Julia
Kalemba Tobiasz
Kęsek Wojciech
Kowalczyk Lena
Leśniak Magdalena
Łatas Jakub
Mazur Jan
Menet Mateusz
Mikłaszewski Adam
Stós Piotr
Wania Maciej
Woźniak Sebastian
Zborowska Anna

 

 

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

Ligowy mecz Trampkarzy: Jordan Sum Zakliczyn - Raba II, godz.17:00.

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba - Piast Łapanów, godz.11:00.

Ligowy mecz Seniorów: Orzeł Myślenice - Raba, godz.15:00.

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Gościbia II Sułkowice - Raba II, godz.16:00.

21

10-2018

niedziela

Ligowy mecz Juniorów: Raba - Orzeł Myślenice, godz.11:00.

Ligowy mecz Młodzików: Raba - Nadwiślanka Nowe Brzesko, godz.15:00.

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł MyśleniceRaba Dobczyce
Orzeł Myślenice   Raba Dobczyce
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczycePasternik Ochojno
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno
2018-10-13, 15:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Staniątki 3:0 Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów 3:4 Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw 2:1 Wiarusy Igołomia
Tempo Rzeszotary 0:0 Wróblowianka Kraków
Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko 2:0 LKS Śledziejowice
Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno

Zczuba.tv

Wyszukiwarka