Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 392, wczoraj: 1310
ogółem: 4 276 642

statystyki szczegółowe

Trampkarze I (Raba I - kadra i terminarz)

TRAMPKARZE I

 

Trener: Grzegorz Turcza

Kadra drużyny:

Bramkarze: Kacper Kęsek, Daniel Piwowarczyk, Konrad Kachel, Tomasz Bętkowski

Pozostali zawodnicy: Karol Mistarz, Kamil Ładyga, Krystian Ładyga, Bartłomiej Budyn, Kornel Woźniak, Bartosz Kica, Radosław Mistarz, Krystian Flak, Alan Boczoń, Kacper Woźniak (03), Filip Kania, Kamil Piwowarczyk, Dominik Brewczyński, Gaspar Ścibor, Mateusz Kuc, Kacper Kania, Kacper Masełko, Adam Soboń, Kacper Woźniak (04), Bartłomiej Masełko, Mateusz Łacny, Hubert Błaszczyk, Krzysztof Stoch, Damian Gubała.

 

TERMINARZ MECZÓW TRAMPKARZY I-liga myślenicko-wielicka

I-Liga trampkarzy myślenicko - wielicka
1.kolejka: Raba - Górnik II Wieliczka wtorek 22.05.2018 g.17:30
2.kolejka: Dalin Myślenice - Raba środa 04.04.2018 g.17:00
3.kolejka: Raba - Topór Tenczyn sobota 07.04.2018 g.11:00
4.kolejka: SF Staniątki - Raba sobota 14.04.2018 g.10:00
5.kolejka: Raba - Beskid Tokarnia poniedziałek 23.04.2018 g.17:00
6.kolejka: Raba - Pcimianka Pcim sobota 28.04.2018 g.11:00

7.kolejka: Nadwiślanka Nowe Brzesko - Raba wtorek 01.05.2018 g.15:00
8.kolejka: Górnik II - Raba sobota 05.05.2018 g.15:00
9.kolejka: Raba - Dalin Myślenice sobota 12.05.2018 g.11:00
10.kolejka: Topór - Raba sobota 15.05.2018 g.17:30
11.kolejka: Raba - SF Staniątki sobota 19.05.2018 g.11:00
12.kolejka: Beskid - Raba piątek 25.05.2018 g.18:00
13.kolejka: Pcimianka - Raba niedziela 03.06.2018 g.14:00
14.kolejka: Raba - Nadwiślanka Nowe Brzesko niedziela 10.06.2018 g.11:00.

 

 

 

 

 

Kalendarium

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ligowy mecz Młodzików: FA Tokarnia - Raba II, godz.16:00.

28

04-2018

sobota

Ligowy mecz Seniorów: Raba - Gdovia Gdów, godz.17:00.

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba - Pcimianka Pcim, godz.11:00.

29

04-2018

niedziela

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Raba II - Wicher Stróża, godz.17:00.

Ligowy mecz Juniorów: Grodzisko Raciechowice - Raba, godz.11:00.

Ligowy mecz Młodzików: Szkoła Futbolu Staniątki - Raba, godz.10:00.

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Ligowy mecz Młodzików: Raba - Dalin Myślenice, godz.17:00.

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Iskra Brzączowice - Raba II, godz.17:00.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Raba DobczyceGdovia Gdów
Raba Dobczyce   Gdovia Gdów
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Gościbia SułkowiceRaba Dobczyce
Gościbia Sułkowice 1:1 Raba Dobczyce
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Czarni Staniątki 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wolni Kłaj Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice 1:1 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 3:0 Radziszowianka Radziszów
Karpaty Siepraw Pasternik Ochojno
LKS Mogilany Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice 1:1 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka