Trampkarze I (Raba I - kadra i terminarz)

TRAMPKARZE I

Trener: Grzegorz Turcza

Kadra drużyny:

Bramkarze: Kacper Kęsek, Daniel Piwowarczyk, Konrad Kachel, Tomasz Bętkowski

Pozostali zawodnicy: Karol Mistarz, Kamil Ładyga, Krystian Ładyga, Bartłomiej Budyn, Kornel Woźniak, Bartosz Kica, Radosław Mistarz, Krystian Flak, Alan Boczoń, Kacper Woźniak (03), Filip Kania, Kamil Piwowarczyk, Dominik Brewczyński, Gaspar Ścibor, Mateusz Kuc, Kacper Kania, Kacper Masełko, Adam Soboń, Kacper Woźniak (04), Bartłomiej Masełko, Mateusz Łacny, Hubert Błaszczyk, Krzysztof Stoch, Damian Gubała.

Tabela ligowa - KLIKNIJ

TERMINARZ MECZÓW TRAMPKARZY I-liga myślenicko-wielicka

1.kolejka: Raba – Górnik Wieliczka 1:3 (gol: Krystian Ładyga)

2.kolejka: Gdovia – Raba 1:12 (Krystian Ładyga x4, Flak, Boczoń, B.Masełko, Kacper Woźniak (04), Kamil Ładyga, K.Masełko, K.Kania, Budyn)

3.kolejka: Raba – Topór Tenczyn 7:1 (Krystian Ładyga x3, Kamil Ładyga, Bartłomiej Budyn, Mateusz Kuc, Kacper Woźniak ('04)

4.kolejka: Szkoła Futbolu Staniątki – Raba 0:9 (Krystian Flak x2, Dominik Brewczyński x2, Kacper Woźniak (04) x2, Bartłomiej Masełko x2, Krystian Ładyga)

5.kolejka: Raba – Dalin Myślenice 7:1 (gole: Dominik Brewczyński x2, Krystian Ładyga x2, Kamil Ładyga, Kacper Kania, Karol Mistarz)

6.kolejka: Raba – Piast Łapanów 5:2 (gole: Krystian Ładyga x3, Mateusz Kuc, Alan Boczoń).

7.kolejka: Pcimianka Pcim - Raba 3:3 (gole: Budyn, Brewczński, Krystian Ładyga)

8.kolejka: Górnik Wieliczka – Raba v.o 3:0 ***

9.kolejka: Raba – Gdovia Gdów v.o. 3:0 - goście wycofali się z ligi ! ! !

10.kolejka: Topór Tenczyn – Raba 0:4 (gole: Krystian Ładyga x2, Dominik Brewczyński, Kacper Woźniak 04)

11.kolejka: Raba – Szkoła Futbolu Staniątki 4:0 (B.Masełko, Kamil Ładyga, K.Mistarz, Budyn)

12.kolejka: Dalin Myślenice – Raba sobota 4:6 (gole: Kamil Ładyga x2, Brewczyński x2, Karol Mistarz, Budyn)

13.kolejka: Piast Łapanów – Raba 1:8 (Krystian Ładyga x3, Flak, Boczoń, Kacper Woźniak (04), Budyn, K.Mistarz).

14.kolejka: Raba – Pcimianka Pcim 0:3

***

Nie doszedł ostatecznie do skutku mecz Górnik Wieliczka - Raba - weryfikacja v.o 3:0. Wszystko to przez kuriozalne i całkowicie niezrozumiałe zachowanie sędziego! Arbiter, który przed meczem dokonał weryfikacji zawodników nie dopuścił do gry naszych piłkarzy, którzy w tym dniu - jako DOKUMENT TOŻSAMOŚCI - posiadali karty rowerowe.

Ów rozjemca uznał że nie są to dokumenty stwierdzające tożsamość i nie pozwolił  wskazanym zawodnikom zagrać w meczu. Z taką decyzją nie zgodził się m.in kierownik drużyny Raby i zawodnicy z Dobczyc nie wyszli na spotkanie. Później wydarzyły się rzeczy które z futbolem nie mają absolutnie nic wspólnego. Dlatego też tym wielokropkiem zakończymy tą sprawę...

01-2018

Sparingowy mecz Orlików: KSPN Pogoń Skotniki - Raba, godz.12:00, sztuczne boisko w Skotnikach.

01-2018

Finały Energa Cup Żaków - hala w Lubniu. Początek o godz.10:10.

Dobczycka Liga Młodzików, początek o godz.9:00, hala RCOS Dobczyce.

Raba DobczyceCzarni Staniątki
Raba Dobczyce 4:0 Czarni Staniątki