Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 365, wczoraj: 1310
ogółem: 4 276 615

statystyki szczegółowe

FERIE 2018

Plan dnia - 17.02.2018 (sobota)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY DO KIBICOWANIA DZIECIOM

PODCZAS MINI OLIMPIADY

ROZPOCZĘCIE OKOŁO 14.30

 

PLAN DLA GRUP: Fioletowa, Różowa, Czerwona, Pomarańczowa

6.30 – 6.50 – śniadanie Rucola

7.00 – wyjazd do Krakowa

8.00 – 9.30 – CURLING

10.00 – 11.30 – ŁYŻWY 

około 12.00-13.00 obiad McDonald Kraków

13.00 - powrót do Dobczyc

14.30-16.30 – MINI OLIMPIADA 

około 16.30 - Zakończenie obozu sportowego

Proszę zabrać strój na łyżwy (spodnie ocieplane do plecaka), jeżeli ktoś posiada to łyżwy, kask rowerowy lub narciarski, cienką czapkę pod kask, strój na halę do osobnego plecaka który dzieci zostawią w szatni 1 przed wyjazdem do Krakowa. 

 

PLAN DLA GRUP: Zielona, Żółta, Niebieska, Brązowa

8.30 – śniadanie Rucola

9.30 – wyjazd do Krakowa

11.00 – 12.00 – GO JUMP

około 12.00-13.00 obiad McDonald Kraków

13.00 - powrót do Dobczyc

14.30-16.30 – MINI OLIMPIADA 

około 16.30 - Zakończenie obozu sportowego

Proszę zabrać strój na GO JUMP (skarpetki antypoślizgowe) oraz strój na halę. 

 

GRUPA RÓŻOWA: Bieniek Laura, Ćwierz Sara, Gocal Kornelia, Hujdus Wiktoria, Jania Zuzanna, Karcz Amelia, Klimek Kornelia, Mosiężny Oliwia, Szybowska Julia, Warmuz Rozalia, Wojtyczka Julia, Załubska Zuzanna

GRUPA FIOLETOWA: Balicka Magdalena,Cygan Natalia, Firek Julia, Flak Angelika, Kaletka Wiktoria, Słonka Karolina, Stachura Karolina, Stoch Gabriela, Szewc Marcelina, Węglarz Kamila, Wojtyczka Daria, Talarek Zuzanna

GRUPA CZERWONA: Żuławiński Bartłomiej, Sikora Karol, Szlachetka Marek, Szybowski Kacper, Smulski Antoni, Suder Jan, Kubowicz Andrzej, Szczeciński Tymoteusz, Siatka Alan, Pustuła Mateusz, Piwowarczyk Józef, Bujas Igor

GRUPA POMARAŃCZOWA: Wałek Adrian, Feliks Kacper, Maniecki Gabriel, Mitan Adrian, Szot Maciej, Boboryk Filip, Jaśkiewicz Miłosz, Siatka Emilian, Drewnicki Michał, Klimek Ignacy

GRUPA BRĄZOWA: Mikłaszewski Adam, Jaworski Mateusz, Ogiela Oliver, Maniecki Dawid, Żuk Adrian, Soboń Bartosz, Strzałka Maksymilian, Krasek Radosław, Surówka Jakub, Molendys Mateusz

GRUPA NIEBIESKA: Stoch Jakub, Filutowski Miłosz, Szot Szymon, Korbas Jakub, Głowiak Krzysztof, Feliks Nikodem, Firek Mateusz, Kulig Karol, Feliks Kajetan, Jamka Karol, Stanisz Antoni, Gaca Wojciech

GRUPA ŻÓŁTA: Hałatek Jakub, Wałek Maksymilian, Dyrcz Adam, Kobiałka Antoni, Janeczek Franciszek, Majka Mateusz, Burkat Jakub, Spytek Karol, Łaciak Filip, Chramiec Michał, Słonka Adrian

GRUPA ZIELONA: Bętkowski Tomasz, Zając Filip, Bieniek Jakub, Szlósarczyk Hubert, Stoch Karol, Bętkowski Paweł, Bętkowski Piotr, Łętocha Patryk, Kulig Adrian, Wrona Jakub, Baran Dawid, Woźniak Oskar

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ligowy mecz Młodzików: FA Tokarnia - Raba II, godz.16:00.

28

04-2018

sobota

Ligowy mecz Seniorów: Raba - Gdovia Gdów, godz.17:00.

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba - Pcimianka Pcim, godz.11:00.

29

04-2018

niedziela

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Raba II - Wicher Stróża, godz.17:00.

Ligowy mecz Juniorów: Grodzisko Raciechowice - Raba, godz.11:00.

Ligowy mecz Młodzików: Szkoła Futbolu Staniątki - Raba, godz.10:00.

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Ligowy mecz Młodzików: Raba - Dalin Myślenice, godz.17:00.

Ligowy mecz Seniorów Rezerw: Iskra Brzączowice - Raba II, godz.17:00.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Raba DobczyceGdovia Gdów
Raba Dobczyce   Gdovia Gdów
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Gościbia SułkowiceRaba Dobczyce
Gościbia Sułkowice 1:1 Raba Dobczyce
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Czarni Staniątki 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wolni Kłaj Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice 1:1 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 3:0 Radziszowianka Radziszów
Karpaty Siepraw Pasternik Ochojno
LKS Mogilany Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice 1:1 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka