Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1417, wczoraj: 1178
ogółem: 4 494 929

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Michał Ruman bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
2. Adrian Grandys bramkarz 4 0 0 0 0 0 360 90
3. Damian Ryczek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Arkadiusz Włodarczyk bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Piotr Godula obrońca 4 0 0 0 0 0 360 90
6. Bartłomiej Krawczyk obrońca 1 0 0 0 0 0 90 90
7. Marek Brytan obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Piotr Grudzień obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Rafał Zborowski obrońca 1 0 0 0 0 0 46 46
10. Bartłomiej Czarnota obrońca 1 0 0 0 0 0 90 90
11. Tomasz Suś obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Mateusz Żuławiński obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Michał Leśniak obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 206 69
14. Paweł Baran obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 0 270 68
15. Rafał Trychta obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Sławomir Szlósarczyk obrońca/pomocnik 5 2 0 0 1 0 404 81
17. Maciej Ślęczka obrońca/pomocnik 2 0 0 0 2 0 152 76
18. Kacper Węglarz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Jakub Lęckoś obrońca/pomocnik 5 0 0 0 2 0 268 54
20. Krystian Kubiński obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Kacper Duda obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Janusz Krawczyk pomocnik 5 0 0 0 0 0 342 69
23. Piotr Brytan pomocnik 3 2 0 0 1 0 270 90
24. Piotr Żuk pomocnik 4 1 0 0 2 0 352 88
25. Arkadiusz Dudek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Bartłomiej Idzi pomocnik 1 0 0 0 0 0 46 46
27. Michał Ptak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Damian Piwowarczyk pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Paweł Nowak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Mateusz Ziemianin pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Paweł Stoch pomocnik 2 0 0 0 0 0 134 67
32. Jan Starzak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Grzegorz Gabryś pomocnik 4 0 0 0 0 0 174 44
34. Piotr Wierzba pomocnik/napastnik 3 0 0 0 0 0 115 39
35. Łukasz Ziemianin pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Szczepan Hyży pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
37. Radosław Hyży pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
38. Piotr Cheba pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
39. Patryk Grandys pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Robert Stopka pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Michał Zborowski pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
42. Tomasz Michura napastnik 4 0 0 0 1 0 306 77
43. Zbigniew Rapacz napastnik 5 0 0 0 2 0 450 90
44. Grzegorz Gorzkowski napastnik 5 1 0 0 0 0 404 81
45. Mateusz Ciask napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Piotr Godula Grający Trener
2. Tomasz Kutrzeba Kierownik drużyny

Kalendarium

15

12-2018

sobota

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

16

12-2018

niedziela

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka