Grali kiedyś w Rabie

Władysław Pazdur-Zasłużony dla Dobczyc działacz sportowy. Animator zawodów i konkurencji sportowych. Z jego osobą wiąże się cała powojenna historia sportu dobczyckiego. Już w 1948 był piłkarzem KS Raba. Piłce nożnej oddał całe swoje serce i poświęcił jej cały swój wolny czas, najpierw jako zawodnik, następnie jako działacz i trener, ale przede wszystkim jako wychowawca wielu pokoleń młodzieży, kształtujący wśród nich poczucie własnej godności i zasady fair play.

Michał Nowak-wychowanek Raby.
W sezonie 2007/2008 wraz z Tomaszem Burdą (Tempo Rzeszotary) był najlepszym strzelcem w rozgrywkach myślenickiej klasy A. Wiosną 2010 roku zaliczył 8 występów w barwach I-ligowego Gks-u Katowice. Obecnie występuje w niemieckim klubie
TSV Kornburg 1932.

Artur Skiba

Artur Skiba-wychowanek Raby. Grał w ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze. Obecnie jest zawodnikiem II- ligowej  Limnanovii Limanowa.

Tomasz Stoch
Tomasz Stoch-wychowanek Raby. Grał m.in w Wiśle Kraków,Okocimskim Brzesko. Zakończył już sportową karierę.

Paweł Kapusta-grał w Rabie w sezonie 2000/01. Do Raby trafił z Kabla
Kraków.

Krzysztof Piwowarczyk- kolejny wychowanek Raby.Występował m.in w Karpatach Siepraw. Obecnie zawodnik Orkana Szczyrzyc (Klasa Okręgowa Nowy Sącz).

Marek Motyka
Marek Motyka-jest chyba najbardziej znanym piłkarzem jaki występował w barwach Raby.W sezonach 1998/99 i 1999/00 występował na boisku przy ul. Podgórskiej w roli grającego szkoleniowca.

Arkadiusz Wyroba: wychowanek Raby. W sezonach 2007/08 2008/09 2009/10 był (grającym) trenerem zespołu seniorów, z którym uzyskał awans do klasy okręgowej.W przeszłości piłkarz takich klubów jak: Dalin Myślenice, Orkan Szczyrzyc, Dziecanovia Dziekanowice, Jordan Zakliczyn. Obecnie jest grającym trenerem  Rokity Kornatka.

Bartłomiej Limanówka -(na zdjęciu w czerwonej koszulce występował w barwach Raby wiosną 2010 roku.W swoich 13 meczach dla biało-niebieskich zdobył jedną bramkę. Obecnie jest czołowym piłkarzem V-ligowego Orkanu Szczyrzyc.

Rafał Budzowski - piłkarz, który do zespołu Raby przywędrował z IV-ligowych Karpat Siepraw. Przez blisko cztery lata reprezentował nasz klub. W lipcu 2011, popularny "Ciapek" odszedł do Rokity Kornatka.

Mikołaj Wyroba - wychowanek Raby. Następnie przez kilka lat występował w młodzieżowych drużynach Górnika Wieliczka. Obecnie jest zawodnikiem Rokity Kornatka.

Rafał Piszczek - wychowanek Skawinki Skawina. Do naszego klubu trafił wiosną 2012 roku  z Cracovii Kraków (Młoda Ekstraklasa). W 16 występach zdobył 12 goli dokładając też kilka asyst. Obecnie występuje w III-ligowym Beskidzie Andrychów.

Bartosz Rozwadowski - do Raby przywędrował w roku 2008 z Dziecanovii Dziekanowice. W naszym klubie występował przez dwa sezony. Następnie zdecydował się odejść do Jordana Zakliczyn. Później grał w Rokicie Kornatka i Wiślance Grabie. Obecnie przebywa za granicą.

Michał Ptak - wychowanek Raby, mający za sobą występy w młodzieżowych drużynach Wisły Kraków a następnie gracz IV-ligowego wówczas Górnika Wieliczka. Latem 2013 roku powrócił do naszego klubu i w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 rozegrał 8 spotkań w barwach Raby. Następnie po zakończeniu wypożyczenia wrócił do Górnika Wieliczka, gdzie występuje po dziś dzień.

-------------------------------------------------------

Już nie długo przedstawimy kolejnych piłkarzy...

12-2018

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice