Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 499, wczoraj: 1453
ogółem: 4 339 215

statystyki szczegółowe

Sztab Szkoleniowy

Na zdjęciu: stoją od lewej; Dawid Wyroba, Tomasz Suś, Piotr Godula, Grzegorz Turcza, Stanisław Maniecki.

Siedzą od lewej: Michał Ruman, Piotr Żuk, Aneta Krasek, Dawid Papież, Karol Jelonek.


Sztab szkoleniowy:

Seniorzy: Piotr Żuk

Seniorzy II: Piotr Godula

Juniorzy: Grzegorz Turcza

Trampkarze I: Grzegorz Turcza

Trampkarze II: Tomasz Lichoń

Trener bramkarzy: Michał Ruman

 

Młodziki I: Dawid Papież

Młodziki II: Dawid Papież 

Orliki I: Jakub Piech 

Orliki II: Jakub Piech

Orliki III: Stanisław Maniecki 

Żaki I: Piotr Żuk 

Żaki II: Tomasz Suś

Żaki III: Stanisław Maniecki

Żaki IV: Piotr Godula

Żaczki: Piotr Godula

Skrzaty: Dawid Wyroba

Skrzaciki: Dawid Wyroba

 

Siatkarki: Aneta Krasek

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

Mecz barażowy Trampkarzy o awans do MLT: Raba - Hutnik Kraków, godz.18:00.

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

Ligowy mecz Trampkarzy: AP Pasternik Ochojno - Raba II, godz.17:00.

23

06-2018

sobota

Mecz barażowy Trampkarzy o awans do MLT: Hutnik Kraków - Raba, godz.11:00.

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Ligowy mecz Trampkarzy: Raba II - Skalnik Trzemeśnia, godz.17:30.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Czarni StaniątkiRaba Dobczyce
Czarni Staniątki 4:1 Raba Dobczyce
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Radziszowianka Radziszów 2:1 Pasternik Ochojno
Targowianka Targowisko 0:1 Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary 2:2 LKS Mogilany
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 Karpaty Siepraw
Wolni Kłaj 2:3 Gościbia Sułkowice
Zielonka Wrząsowice 1:4 Gdovia Gdów
Czarni Staniątki 4:1 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka