Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1349, wczoraj: 1178
ogółem: 4 494 861

statystyki szczegółowe

Młodziki II (Raba II)

MŁODZIKI II

 

Trener: Dawid Papież 

Kadra drużyny:

Zobacz tabele Ligową - Kliknij.

TERMINARZ MECZÓW MŁODZIKÓW II – 3.liga myślenicka

1.kolejka: Raba II – Dalin II Myślenice 1:4 (gol: Jakub Bieniek)

2.kolejka: Skalnik Trzemeśnia – Raba II 9:3 (gole: Piotr Bętkowski, Patryk Łętocha, Kamil Stasik)

3.kolejka: Raba II - Cisy Harbutowice v.o. 3:0 - goście nie przyjechali na mecz.

4.kolejka: Raba II – Pcimianka II Pcim 6:2 (gole: Szymon Chramiec x2, Karol Weszka, Michał Cholewa, Jakub Stasiak, samobójcza)

5.kolejka: Jordan Zakliczyn – Raba II 2:6 (Michał Cholewa, Jakub Bieniek, Karol Weszka, Karol Hyży, Igor Kania, Karol Zborowski)

6.kolejka: Raba II – Grodzisko II Raciechowice 5:2 (gole: Szymon Chramiec x2, Karol Zborowski, Piotr Stasik, Daniel Żuławiński)

7.kolejka: Dziecanovia Dziekanowice - Raba II 2:3 (gole: Jakub Stasiak, Szymon Stoch, Karol Zborowski)

 

 

 

 

 

Kalendarium

15

12-2018

sobota

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

16

12-2018

niedziela

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka