Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 844, wczoraj: 1299
ogółem: 4 139 239

statystyki szczegółowe

DOBCZYCKA LIGA MŁODZIKA

Wyniki 3.kolejki spotkań DLM:

Rokita Kornatka - Gościbia Sułkowice 3:24 (2:11)
Szymon Malina x2, Adam Piekarz - Paweł Jezioro x8, Jan Kęćko x5, Wiktor Biela x5, Filip Sroka x2, Robert Liszka, Bartłomiej Światłoń, Maciej Stokłosa

Pcimianka Pcim - Karpaty Siepraw 8:6 (4:1)
Szymon Strączek x2, Tomasz Chmielowski x2, Jan Filuciak x2, Wiktor Pukrop, Bartłomiej Ostafin - Mateusz Matoga x3, Swarz Kamil x2, Arkadiusz Dymek.

Raba I Dobczyce - Raba II Dobczyce 18:4 (10:1)
Szymon Chramiec x14, Aleks Grabowski x2, Jakub Szczepański, Szymon Seweryn - Jakub Stasiak x2, Daniel Żuławiński, Karol Hyży.

 

Tabela po 3.kolejce:

  1. Gościbia Sułkowice 9pkt 48:8

  2. Raba I Dobczyce 9pkt 36:10

  3. Pcimianka Pcim  6pkt 15:15

  4. Karpaty Siepraw 3pkt 20:15

  5. Rokita Kornatka 0pkt 10:42

  6. Raba II Dobczyce 0pkt 9:48

 

Czołówka Klasyfikacji Strzelców po 3.kolejce:

1. Szymon Chramiec (Raba I) 14 goli
2. Wiktor Biela (Gościbia) 13 goli
3. Jan Kęćko i Paweł Jeziora (obaj Gościbia) po 11 goli
5. Piotr Bętkowski (Raba I) 8 goli
6. Arkadiusz Dymek (Karpaty) 7 goli
7. Szymon Malina (Rokita) 6 goli

 

Plan gier 4.kolejki: Niedziela 21.01.2018

 

g.9:00 - 10:05 Raba I Dobczyce - Pcimianka Pcim

g.10:15 - 11:25 Raba II Dobczyce - Rokita Kornatka

g.11:35 - 12:40 Karpaty Siepraw - Gościbia Sułkowice

 

 

 

________________________________________________________

Wyniki 1.kolejki spotkań DLM:
Rokita Kornatka - Pcimianka Pcim 3:4 (0:1)
gole: Krzysztof Stoch x2, Szymon Malina - Szymon Strączek x2, Wiktor Pukrop, Jan Rojek.

Raba I Dobczyce - Karpaty Siepraw 4:2 (2:0)
gole: Szymon Stoch, Szymon Seweryn, Jakub Szczepański, Karol Zborowski - Piotr Sołtys, Arkadiusz Dymek

Gościbia Sułkowice - Raba II Dobczyce 18:2 (10:1)
gole: Wiktor Biela x5, Jan Kęćko x4, Maciej Stokłosa x4, Paweł Jezioro x3, Jan Sroka, samobójcza - Karol Stoch x2

Wyniki 2.kolejki spotkań DLM:

Pcimianka Pcim - Gościbia Sułkowice 3:6 (3:2)
Patryk Dziadkowiec x2, Jakub Kozak - Wiktor Biela x3, Jan Kęćko x2, Paweł Stokłosa

Rokita Kornatka - Raba I Dobczyce 4:14 (1:4)
Szymon Malina x3, Krzysztof Stoch - Piotr Bętkowski x8, Igor Kania x2, Karol Zborowski x2, jaku Szczepański, Szymon Stoch

Karpaty Siepraw - Raba II Dobczyce 12:3 (6:1)
Arkadiusz Dymek x5, Łukasz Pierzchała x2, Piotr Sołtys x2, Marcin Matoga, Kamil Szwarc, Jakub Leśniak – Jakub Stasiak x2, Mateusz Gubała.

 

 

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

Sparingowy mecz Orlików: KSPN Pogoń Skotniki - Raba, godz.12:00, sztuczne boisko w Skotnikach.

21

01-2018

niedziela

Finały Energa Cup Żaków - hala w Lubniu. Początek o godz.10:10.

Dobczycka Liga Młodzików, początek o godz.9:00, hala RCOS Dobczyce.

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceCzarni Staniątki
Raba Dobczyce 4:0 Czarni Staniątki
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pasternik Ochojno 3:1 Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice 1:1 Targowianka Targowisko
LKS Mogilany 1:1 Tempo Rzeszotary
Karpaty Siepraw 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Gościbia Sułkowice 1:0 Wolni Kłaj
Gdovia Gdów 1:1 Zielonka Wrząsowice
Raba Dobczyce 4:0 Czarni Staniątki

Zczuba.tv

Wyszukiwarka