Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 813, wczoraj: 782
ogółem: 4 529 209

statystyki szczegółowe

FERIE 2019 !!!

SOBOTA 19.01.2019

PLAN DLA WSZYSTKICH GRUP

Proszę spakować dzieciom do plecaków strój sportowy na halę.

Po przyjściu do RCOS dzieci zostawiają plecaki w szatniach:

Grupy: Różowa, Fioletowa, Pomarańczowa i Czerwona w szatni nr 3

Grupy: Brązowa, Niebieska, Żółta i Zielona w szatni nr 4

Po zostawieniu plecaków w szatniach dzieci z kurtkami, rękawicami i czapkami udają się na 1 piętro - po śniadaniu jadą do kina - Cinema City Zakopianka

Seanse będą do wyboru.

Tradycją klubową jest, że dzieci do kina zabierają kieszonkowe i mogą sobie kupić np. popcorn lub zestawy według uznania.

8.00 - śniadanie Rucola

8.40 - wyjazd do kina

10.00 - 12.00 - KINO

ok. 13.00 - obiad

14.00 - 15.00 - przygotowanie do "Mini Runmageddonu"

około 15.00 - rozpoczęcie  "Mini Runmageddonu"  na godzinę 15.00 zapraszamy rodziny na trybuny aby mogli dopingować zawodników

około 16.30 uroczyste zakończenie FERII :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka