Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 773, wczoraj: 782
ogółem: 4 529 169

statystyki szczegółowe

Dobczycka Halowa Liga Orlików 2018/2019

Wyniki 4.kolejki Dobczyckiej Ligi Orlików:
 
Wyniki gr.Biała:
Raba III - Sęp 0:11
Raba IV - Sęp 1:7
Raba III - Gdovia III 0:7
Raba V - Gdovia III 6:1
Raba IV - Gdovia II 3:2
Karpaty II - Gdovia II 1:4
Raba  V - Karpaty II 8:0
 
Wyniki gr.Niebieska:
Raba I - Raba II 10:1
Raba I - Iskra 5:5
Futbol - Iskra 0:2
Raba II - Górnik 1:4
Gdovia I - Górnik 6:0
Futbol - Orliki 4:3
Karpaty I - Orliki 0:6
Gdovia I - Karpaty I 5:5
 
Tabele ligowe po 4.kolejce:

 ____________________________________________________________________________

Wyniki gier 3.kolejki: (02.12.2018)
Wyniki gr.niebieska:
 
Karpaty I - Gdovia I 3:7
Karpaty I - Futbol 2:8
Raba I - Futbol 3:2
Gdovia I - Raba II 5:2
Orliki - Raba II 4:2
Karpaty I - Iskra 4:6
Górnik - Iskra 0:4
Orliki - Górnik 4:1
 
Wyniki gr.biała:
 
Hejnał - Raba V 7:3
Hejnał - Raba IV 6:3
Karpaty II - Raba IV 2:12
Raba V - Raba III 6:4
Gdovia II - Raba III 3:1
Karpaty II - Sęp 1:6
Gdovia III - Sęp 3:5

Gdovia II - Gdovia III 0:4

Tabele po 3.kolejce gier:


 

 
___________________________________________________
Wyniki 2.kolejki: niedziela 18.11.2018.
Galeria foto z 2.kolejki - Kliknij.

g.8:00 Hejnał Krzyszkowice - Gdovia II Gdów 5:2

g.8:30 Gdovia III Gdów - Karpaty II Siepraw 6:2

g.9:00 Hejnał Krzyszkowice - Karpaty II Siepraw 16:0

g.9:30 Gdovia II Gdów - Raba V Dobczyce 1:8

g.10:00 Gdovia III Gdów - Raba IV Dobczyce 2:5

g.10:30 Raba III - Raba IV 3:5

g.11:00 Sęp Droginia - Raba V 3:2

g.11:30 Sęp Droginia - Raba III 2:1

 

g.12:00 Raba I - Orzeł Myślenice 9:5

g.12:30 Raba I - Karpaty I Siepraw 8:3

g.13:00 Górnik Wieliczka - Karpaty I Siepraw 4:2

g.13:30 Orzeł Myślenice - Gdovia I Gdów 3:2

g.14:00 Iskra Głogoczów - Gdovia I Gdów 3:1

g.14:30 Górnik Wieliczka - Futbol Brzączowice 1:4

g.15:00 Raba II Dobczyce - Futbol Brzączowice 3:5

g.15:30 Iskra Głogoczów - Raba II Dobczyce 5:1

 

Tabele po 2.kolejce.

 
___________________________________________________________________________
Dobczycka Halowa Liga Orlików: Podsumowanie 1.kolejki
 
Za nami inauguracyjne mecze w Lidze Halowej orlików...
 
 
Sporo ciekawego działo się w niedzielę na obiekcie RCOS w Dobczycach. Blisko 150 młodych zawodników wystartowało w Dobczyckiej Halowej Lidze Orlika. Premierowe zawody obfitowały w dużą liczbę goli i trzeba przyznać że niemal każdy pojedynek trzymał w napięciu do końcowej syreny. Pod nieobecność ekipy z Sieprawia drużyna Raby I jako jedyna w stawce rozegrała 3 mecze, które zakończyły się dla nich zwycięsko.
 
Galeria zdjęć z meczów - kliknij.
Galeria zdjęć (fot. Krzysztof Hodurek) kliknij.
 
Pozostałe drużyny dwukrotnie meldowały się na parkiecie rywalizując ze zmiennym szczęściem. Poniżej wyniki i tabele obu grup.
 
 
Wyniki meczów grupa niebieska:
 
Raba I - Iskra Głogoczów 4:3
Raba II - Górnik Wieliczka 2:4
Raba I - Górnik Wieliczka 10:2
Iskra Głogoczów - Orzeł Myślenice 5:2
Futbol Brzączowice - Orzeł Myślenice 3:2
Gdovia I Gdów - Futbol Brzączowice 4:2
Gdovia I - Raba I 5:8
 
 
Wyniki meczów grupa biała:
Hejnał Krzyszkowice - Sęp Droginia 1:3
Raba III - Gdovia III 2:1
Hejnał - Gdovia III 5:0
Sęp - Gdovia II 2:4
Raba IV - Gdovia II 6:5
Raba IV - Raba V 4:6
 
 
Tabela grupy niebieskiej: (miejsce, drużyna, rozegrane mecze, punkty, bramki, bilans)
 
1. Raba I  3m 9pkt 22:10 +12
2. Iskra Głogoczów 2m 3pkt 8:6 +2
3. Gdovia I Gdów 2m 3pkt 9:10 -1
4. Futbol Brzączowice 2m 3pkt 5:6 -1
5. Górnik Wieliczka 2m 3pkt 6:12 -6
6. Raba II 1m 0pkt 2:4 -2
7. Orzeł Myślenice 2m 0pkt 4:8 -4
8. Karpaty I Siepraw -------
 
Tabela grupy białej: (miejsce, drużyna, rozegrane mecze, punkty, bramki, bilans)
 
1. Hejnał Krzyszkowice 2m 3pkt 6:3 +3
2. Raba V 1m 3pkt 6:4 +2
3. Gdovia II 2m 3pkt 9:8 +1
3. Raba III 1m 3pkt 2:1 +1
5. Sęp Droginia 2m 3pkt 5:5 0
6. Raba IV 2m 3pkt 10:11 -1
7. Gdovia III 2m 0pkt 1:7 -6
8. Karpaty II Siepraw -----
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka