Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1418, wczoraj: 1178
ogółem: 4 494 930

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 35 11 2 0 51 - 8 +43
2.
herb
plus 13 24 7 3 3 25 - 18 +7
3.
herb
minus 13 24 7 3 3 29 - 14 +15
4.
herb
bz 13 23 7 2 4 37 - 32 +5
5.
herb
bz 13 20 6 2 5 24 - 25 -1
6.
herb
bz 13 17 5 2 6 32 - 38 -6
7.
herb
bz 13 17 5 2 6 28 - 27 +1
8.
herb
bz 13 17 4 5 4 23 - 19 +4
9.
herb
plus 13 15 4 3 6 14 - 27 -13
10.
herb
minus 13 15 3 6 4 23 - 31 -8
11.
herb
bz 13 15 3 6 4 21 - 19 +2
12.
herb
bz 13 10 3 1 9 23 - 38 -15
13.
herb
bz 13 10 2 4 7 21 - 35 -14
14.
herb
bz 13 9 2 3 8 17 - 37 -20

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 34 - 3 +31
2.
herb
8 17 5 2 1 22 - 11 +11
3.
herb
7 15 4 3 0 13 - 6 +7
4.
herb
8 15 5 0 3 24 - 22 +2
5.
herb
8 14 4 2 2 18 - 11 +7
6.
herb
6 12 4 0 2 21 - 15 +6
7.
herb
7 12 3 3 1 18 - 11 +7
8.
herb
7 11 3 2 2 18 - 9 +9
9.
herb
7 11 3 2 2 13 - 6 +7
10.
herb
7 10 3 1 3 11 - 13 -2
11.
herb
7 9 2 3 2 16 - 16 0
12.
herb
6 7 2 1 3 10 - 11 -1
13.
herb
5 3 0 3 2 6 - 10 -4
14.
herb
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 13 4 1 1 16 - 8 +8
2.
herb
5 11 3 2 0 17 - 5 +12
3.
herb
7 11 3 2 2 16 - 17 -1
4.
herb
6 10 3 1 2 13 - 12 +1
5.
herb
13 10 3 1 9 23 - 38 -15
6.
herb
5 7 2 1 2 3 - 7 -4
7.
herb
8 7 2 1 5 15 - 25 -10
8.
herb
6 6 1 3 2 7 - 15 -8
9.
herb
6 6 2 0 4 10 - 18 -8
10.
herb
6 3 0 3 3 3 - 8 -5
11.
herb
5 3 0 3 2 5 - 8 -3
12.
herb
5 2 0 2 3 8 - 16 -8
13.
herb
7 2 0 2 5 7 - 26 -19
14.
herb
6 0 0 0 6 1 - 21 -20

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Czarni Staniątki
13 35 11 2 0 51 - 8 +43
2.
Gdovia Gdów
13 24 7 3 3 25 - 18 +7
3.
Targowianka Targowisko
13 24 7 3 3 29 - 14 +15
4.
Dziecanovia Dziekanowice
13 23 7 2 4 37 - 32 +5
5.
Raba Dobczyce
13 20 6 2 5 24 - 25 -1
6.
Orzeł Myślenice
13 17 5 2 6 28 - 27 +1
7.
Pasternik Ochojno
13 17 5 2 6 32 - 38 -6
8.
Radziszowianka Radziszów
13 17 4 5 4 23 - 19 +4
9.
LKS Śledziejowice
13 15 3 6 4 21 - 19 +2
10.
Tempo Rzeszotary
13 15 3 6 4 23 - 31 -8
11.
Karpaty Siepraw
13 15 4 3 6 14 - 27 -13
12.
Wiarusy Igołomia
13 10 3 1 9 23 - 38 -15
13.
Gościbia Sułkowice
13 10 2 4 7 21 - 35 -14
14.
Wróblowianka Kraków
13 9 2 3 8 17 - 37 -20

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Dziecanovia Dziekanowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Raba Dobczyce
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
LKS Śledziejowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
Radziszowianka Radziszów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Pasternik Ochojno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Tempo Rzeszotary
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
Wróblowianka Kraków
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
Targowianka Targowisko
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Gdovia Gdów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Czarni Staniątki
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Karpaty Siepraw
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Orzeł Myślenice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Wiarusy Igołomia
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
Gościbia Sułkowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Raba Dobczyce XXX - - 0:60:10:32:0 - 6:1 - - 1:1 - 2:1
2. Gościbia Sułkowice0:2 XXX - - 1:12:2 - - - 2:2 - - - 1:3
3. Orzeł Myślenice1:26:1 XXX 2:2 - 3:04:1 - - - - 1:1 - 1:2
4. Czarni Staniątki - 3:1 - XXX 3:0 - 6:05:0 - 5:0 - 3:15:04:1
5. Gdovia Gdów - - 3:1 - XXX - 3:06:22:1 - 2:20:01:35:2
6. Targowianka Targowisko - - - 1:20:1 XXX 5:0 - 3:3 - 0:02:0 - 2:0
7. Karpaty Siepraw - 4:1 - - - - XXX 1:12:0 - 2:21:01:12:1
8. Tempo Rzeszotary2:23:32:0 - - 2:4 - XXX - 0:0 - - 3:54:2
9. Pasternik Ochojno - 4:28:32:7 - - - 0:1 XXX 3:22:1 - 4:31:3
10. Wróblowianka Kraków 1:3 - 1:2 - 3:01:31:0 - - XXX - - - 3:3
11. Radziszowianka Radziszów1:02:13:40:0 - - - 2:2 - 5:1 XXX - 1:24:1
12. LKS Śledziejowice - 1:3 - - - - - 1:13:36:12:0 XXX 2:23:1
13. Dziecanovia Dziekanowice7:42:31:0 - - 0:4 - - - 5:1 - - XXX 6:3
14. Wiarusy Igołomia - - - - - - - - - - - - - XXX

Kalendarium

15

12-2018

sobota

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

16

12-2018

niedziela

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka