Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1432, wczoraj: 1178
ogółem: 4 494 944

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Czarni Staniątki 4:1 Wiarusy Igołomia zobacz ›
Tempo Rzeszotary 3:5 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
Targowianka Targowisko 0:1 Gdovia Gdów zobacz ›
Radziszowianka Radziszów 2:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Pasternik Ochojno 3:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
Orzeł Myślenice 1:1 LKS Śledziejowice zobacz ›
2018-08-15 Raba Dobczyce 2:0 Karpaty Siepraw relacja ›
Czarni Staniątki 3:1 LKS Śledziejowice zobacz ›
Wróblowianka Kraków 1:2 Orzeł Myślenice zobacz ›
Karpaty Siepraw 2:0 Pasternik Ochojno zobacz ›
Gdovia Gdów 2:2 Radziszowianka Radziszów zobacz ›
Dziecanovia Dziekanowice 0:4 Targowianka Targowisko zobacz ›
Tempo Rzeszotary 4:2 Wiarusy Igołomia zobacz ›
2018-08-18 Gościbia Sułkowice 0:2 Raba Dobczyce relacja ›
Czarni Staniątki 5:0 Tempo Rzeszotary zobacz ›
Targowianka Targowisko 2:0 Wiarusy Igołomia zobacz ›
Radziszowianka Radziszów 1:2 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
Pasternik Ochojno 4:2 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Orzeł Myślenice 4:1 Karpaty Siepraw zobacz ›
LKS Śledziejowice 6:1 Wróblowianka Kraków zobacz ›
2018-08-25 Raba Dobczyce 0:1 Gdovia Gdów relacja ›
Orzeł Myślenice 6:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Gdovia Gdów 2:1 Pasternik Ochojno zobacz ›
Radziszowianka Radziszów 4:1 Wiarusy Igołomia zobacz ›
Tempo Rzeszotary 2:4 Targowianka Targowisko zobacz ›
Karpaty Siepraw 1:0 LKS Śledziejowice zobacz ›
Czarni Staniątki 5:0 Wróblowianka Kraków zobacz ›
2018-09-02 Dziecanovia Dziekanowice 7:4 Raba Dobczyce zobacz ›
Targowianka Targowisko 1:2 Czarni Staniątki zobacz ›
Radziszowianka Radziszów 2:2 Tempo Rzeszotary zobacz ›
Pasternik Ochojno 4:3 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
Gdovia Gdów 3:1 Orzeł Myślenice zobacz ›
LKS Śledziejowice 1:3 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Wróblowianka Kraków 1:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
2018-09-08 Raba Dobczyce 2:1 Wiarusy Igołomia relacja ›
Czarni Staniątki 6:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
Gościbia Sułkowice 2:2 Wróblowianka Kraków zobacz ›
Targowianka Targowisko 0:0 Radziszowianka Radziszów zobacz ›
Gdovia Gdów 0:0 LKS Śledziejowice zobacz ›
Dziecanovia Dziekanowice 1:0 Orzeł Myślenice zobacz ›
Pasternik Ochojno 1:3 Wiarusy Igołomia zobacz ›
2018-09-15 Tempo Rzeszotary 2:2 Raba Dobczyce relacja ›
Radziszowianka Radziszów 0:0 Czarni Staniątki zobacz ›
Pasternik Ochojno 0:1 Tempo Rzeszotary zobacz ›
Orzeł Myślenice 1:2 Wiarusy Igołomia zobacz ›
LKS Śledziejowice 2:2 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
Wróblowianka Kraków 3:0 Gdovia Gdów zobacz ›
Karpaty Siepraw 4:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
2018-09-22 Raba Dobczyce 0:3 Targowianka Targowisko relacja ›
Czarni Staniątki 3:1 Gościbia Sułkowice zobacz ›
Gdovia Gdów 3:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
Dziecanovia Dziekanowice 5:1 Wróblowianka Kraków zobacz ›
LKS Śledziejowice 3:1 Wiarusy Igołomia zobacz ›
Tempo Rzeszotary 2:0 Orzeł Myślenice zobacz ›
Targowianka Targowisko 3:3 Pasternik Ochojno zobacz ›
2018-09-29 Radziszowianka Radziszów 1:0 Raba Dobczyce relacja ›
Pasternik Ochojno 2:1 Radziszowianka Radziszów zobacz ›
Orzeł Myślenice 3:0 Targowianka Targowisko zobacz ›
LKS Śledziejowice 1:1 Tempo Rzeszotary zobacz ›
Wróblowianka Kraków 3:3 Wiarusy Igołomia zobacz ›
Karpaty Siepraw 1:1 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
Gościbia Sułkowice 1:1 Gdovia Gdów zobacz ›
2018-10-06 Raba Dobczyce 0:6 Czarni Staniątki zobacz ›
10  Czarni Staniątki 3:0 Gdovia Gdów zobacz ›
10  Radziszowianka Radziszów 3:4 Orzeł Myślenice zobacz ›
10  Karpaty Siepraw 2:1 Wiarusy Igołomia zobacz ›
10  Tempo Rzeszotary 0:0 Wróblowianka Kraków zobacz ›
10  Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Gościbia Sułkowice zobacz ›
10  Targowianka Targowisko 2:0 LKS Śledziejowice zobacz ›
10  2018-10-13 Raba Dobczyce 6:1 Pasternik Ochojno zobacz ›
11  LKS Śledziejowice 2:0 Radziszowianka Radziszów zobacz ›
11  Karpaty Siepraw 1:1 Tempo Rzeszotary zobacz ›
11  Gościbia Sułkowice 1:3 Wiarusy Igołomia zobacz ›
11  Gdovia Gdów 1:3 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
11  Wróblowianka Kraków 1:3 Targowianka Targowisko zobacz ›
11  Pasternik Ochojno 2:7 Czarni Staniątki zobacz ›
11  2018-10-20 Orzeł Myślenice 1:2 Raba Dobczyce relacja ›
12  Czarni Staniątki 5:0 Dziecanovia Dziekanowice zobacz ›
12  Gdovia Gdów 5:2 Wiarusy Igołomia zobacz ›
12  Tempo Rzeszotary 3:3 Gościbia Sułkowice zobacz ›
12  Targowianka Targowisko 5:0 Karpaty Siepraw zobacz ›
12  Radziszowianka Radziszów 5:1 Wróblowianka Kraków zobacz ›
12  Pasternik Ochojno 8:3 Orzeł Myślenice zobacz ›
12  2018-10-28 Raba Dobczyce 1:1 LKS Śledziejowice relacja ›
13  Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki zobacz ›
13  LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno zobacz ›
13  Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów zobacz ›
13  Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko zobacz ›
13  Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary zobacz ›
13  Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia zobacz ›
13  2018-11-03 Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-12 Grodzisko Raciechowice 0:4 Raba Dobczyce relacja ›
---  2018-09-26 Raba Dobczyce 2:0 Dalin Myślenice relacja ›
---  2018-11-10 Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-25 Raba Dobczyce 2:1 Karpaty Siepraw relacja ›
2018-07-28 Jarmuta Szczawnica 0:1 Raba Dobczyce zobacz ›
2018-07-31 Raba Dobczyce 7:1 Raba Książnice relacja ›
2018-08-04 Jordan Sum Zakliczyn 4:4 Raba Dobczyce zobacz ›

Kalendarium

15

12-2018

sobota

Sparingowy mecz Trampkarzy: Unia Tarnów - Raba, godz.10:00.

Sparingowy mecz Juniorów: Borek Kraków - Raba, godz.8:30 Arena Wieliczka.

Halowa Liga Młodzików w Wiśniowej. Początek o godz.8:00.

16

12-2018

niedziela

Turniej Halowy Młodzików Młodszych w Skawinie, początek o 9:15

Dobczycka Liga Halowa Orlików, początek o godz.8:00.

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka