Raba Dobczyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Zostań fanem

 

 

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Linki

Polecane strony klubowe ligowych rywali:


LKS Rokita Kornatka

LKS Orzeł Myślenice

LKS Rudnik

KS Pcimianka Pcim

LKS Dzieacnovia Dziekanowice

LKS Gdovia Gdów

LKS Śledziejowice

LKS Czarni Staniątki

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

  

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 739, wczoraj: 782
ogółem: 4 529 135

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

-     •     4:0     •     2017-11-11 13:30:00


Michał Ruman


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Piotr Grudzień


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Rafał Zborowski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Krzysztof Budyn


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kacper Duda


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Damian Piwowarczyk


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bartłomiej Idzi


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Arkadiusz Dudek


Kartki:   żółta kartka
Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mateusz Ziemianin


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Łukasz Ziemianin


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Szczepan Hyży



Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Patryk Kubacki


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Radosław Hyży


Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Michał Ptak


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Filip Błaszczyk


Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Michał Zborowski



Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ostatnie spotkanie

Raba DobczyceOrzeł Myślenice
Raba Dobczyce 2:0 Orzeł Myślenice
2018-11-10, 13:30:00
Półfinał Pucharu Polski Podokręgu
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Orzeł Myślenice 2:2 Czarni Staniątki
LKS Śledziejowice 3:3 Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw 2:2 Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice 2:2 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 6:2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 6:3 Wiarusy Igołomia
Wróblowianka Kraków 1:3 Raba Dobczyce

Zczuba.tv

Wyszukiwarka